Połącz się z nami

Opozda i Kubicka miały konflikt… teraz modelka skomentowała związek aktorki i Królikowskiego! Nie wróży im przyszłości?

Kubicka o związku Opozdy i Królikowskiego

Z życia gwiazd

Opozda i Kubicka miały konflikt… teraz modelka skomentowała związek aktorki i Królikowskiego! Nie wróży im przyszłości?

Jakiś czas temu Opozda i Kubicka poróżniły się, a poszło o pieska. Teraz modelka odważyła się skomentować związek swojej byłej przyjaciółki z Antkiem Królikowskim. Kubicka o związku Opozdy i Królikowskiego wypowiedziała się dość wymownie! Zobaczcie!

Konflikt Opozdy i Kubickiej

Ponad półtora roku temu Opozda i Kubicka popadły w konflikt, a poróżnił je … piesek. Przypomnijmy, że podczas jednej z podróży do Włoch, aktorka przygarnęła bezpańskiego pieska. Niestety po powrocie do Polski nie mógł go zatrzymać i oddała po pod opiekę swojej przyjaciółki Sandry. Modelka natomiast znalazła pieskowi inny dom, co nie spodobało się Joasi, która chciała wiedzieć, gdzie on się znajduje. Oczywiście nieporozumienie skończyło się medialną aferą, do której dorzuciła swoje „trzy grosze” m.in. Joanna Krupa.

Opozda i Królikowski wrócili do siebie

Od kłótni Opozdy i Kubickiej minęło już sporo czasu. Aktorka w międzyczasie związała się z aktorem Antkiem Królikowskim, z którym po pół roku się rozstała. Najwyraźniej para szybko zrozumiała swój błąd i wróciła do siebie, jednak długo kryła swój związek. Ostatnio jednak zakochani w końcu ujawnili, że są razem. Aktor zamieścił na swoim profilu wspólne zdjęcie z uroczym podpisem:

„Moje szczęście @asiaopozda❤️”

Kubicka o związku Opozdy i Królikowskiego

Ponownym związek Opozdy i Królikowskiego ostatnio jest na językach mediów. Reportek pomponika zapytał Kubickiej, co ona sądzi o powrocie Joasi do Antka. Modelka przyznała, że od czasu afery nie miała kontaktu ze swoją dawną przyjaciółką. Przyznała, że sama miała kilka powrotów:

„Ja też miałam wiele takich powrotów i rozstań i nie ma reguły na to. Nie wiem czy to działa, czy nie działa. Fajnie jak ludzie się kochają i walczą.”

Sandra oceniła wizualne dopasowanie sie Joasi i Antka. Ponadto wyznała, że Opozda zmieniła się i stała się cieplejszą osobą:

„Bardzo lubię Antka, jest bardzo fajną osobą. Z Asią miałam zgrzyt, ale to nie powinno wpływać na moja opinię. Słyszałam, że Asia się bardzo zmieniła, że jest cieplejszą osobą więc ok. Wizualnie super pasują.”

Ponadto Sandra twierdzi, że powroty jej zdaniem nie są niczym dobrym i często kończą się ponownym rozstaniem. Chociaż modelka nie powiedziała wprost, że nie wróży przyszłości związkowi Opozdy i Królikowskiego to wielu jednak mogło to tak odebrać.

A Wy, wróżycie wspólną przyszłość tej parze?

Źródło: Instagram Sandry Kubickiej/Antka Królikowskiego, YouTube

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry