Oscary 2021: Co znajduje się w “Goodie Bags”, czyli torbie z prezentami i kto je otrzyma?

22 kwietnia 2021
Przez: : J.J

Wielkimi krokami zbliżają się Oscary 2021. Wielcy wygrani otrzymają statuetkę i wpiszą się na zawsze w historię światowej branży filmowej. Co jednak z tymi, którzy będą o włos od głównej nagrody? Jak się okazuje, również otrzymają wyjątkowe i niezwykle wartościowe prezenty! Takiej kwoty się nie spodziewaliście!

https://www.instagram.com/p/B8W5NFChx-K/

Oscary 2021

W tym toku odbędzie się 93. gala rozdania Oscarów. Początkowo miała odbyć się 28 lutego, jednak z powodu pandemii koronawirusa oraz związanych z nią obostrzeń została przełożona na 25 kwietnia. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek, czasu polskiego.

Oprócz wielkich wygranych, którzy zgarną główną i najbardziej pożądaną nagrodę, czyli statuetkę i zapis w historii branży filmowej, liczyć również mogą wszyscy nominowani w głównych kategoriach. Co ciekawsze, za przygotowanie ich nie odpowiadają włodarze Akademii, a agencja marketingowa, która swoją siedzibę ma w Los Angeles – “Distinctive Assets”. Firma ta, zajmuje się promowaniem produktów w świecie show-biznesu. Nagrody mają oczywiście drugie dno – to właśnie znane na całym osobistości otrzymując produkty przeróżnych firm i marek zrobią niemałą reklamę w swoim środowisku.

View this post on Instagram

A post shared by Cultura Popera (@cultura.popera)

Zobacz także: Oscary 2021 – nominowani

Goodie Bags

Torba kryje w sobie wiele wspaniałych prezentów. Co najbardziej zaskakujące, łączna wartość torby wraz z upominkami szacowana jest na 60 tys. dolarów, czyli około 230 tys. złotych! Wśród prezentów dla gwiazd znajdziemy m.in. książkę kucharską Postmates Don’t Cookbook, w której oprócz przepisów zawarte są kody QR. Po zeskanowaniu jedzenie zostanie zamówione i dostarczone przez lokalne restauracje. Ponadto w Goodie Bags znajdzie się 4-dniowy pobyt w Golden Spa, vouchery na zabiegi chirurgii plastycznej, a także indywidualne doradztwo inwestycyjne. Wśród prezentów znajdą się również wyjazdy na Fidżi, Dominikanę czy Bahamy.

W torbie znajdzie się również odzież wykonana z jedwabiu i bambusa pochodzącego ze zrównoważonych źródeł, a także wegańskie kule do kąpieli Hotsy Totsy Haus, trampki Loci wykonane z przetworzonego plastiku oraz maska ​​Ryst Mask, która jest jednocześnie opaską na nadgarstek. Nominowani do Oscarów zostaną również uhonorowani wodą wodorową HFactor, skarpetami firmy London Sock Company i antyrasistowską książką dla dzieci Change-Maker Village. Gwiazdy otrzymają także luksusowe gadżety oraz kosmetyki.

Co uważacie o “Goodie Bags”? Wiedzieliście, że nominowani otrzymują tego typu prezenty?

źródło: independent.co.uk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej