Połącz się z nami

Ostry konflikt uczestniczek w 5 odcinku „Agent Gwiazdy”! Zobacz, kto tym razem pożegnał się z programem!

Rozrywka

Ostry konflikt uczestniczek w 5 odcinku „Agent Gwiazdy”! Zobacz, kto tym razem pożegnał się z programem!

W piątym odcinku „Agent Gwiazdy” uczestnicy wciąż konkurowali na przepięknej Teneryfie. Uczestnicy mieli okazję przekonać się, kto z nich potrafił zachować kamienną twarz, a komu puściły nerwy! Zobaczcie, kto zagrał najlepiej i zdobył immunitet!

W pierwszym zadaniu uczestnicy musieli włożyć gołe stopy pod płachtę i nie dać po sobie poznać, że ktoś ich łaskocze. W tym zadaniu mieli dużo do zgarnięcia, bo, aż dwie osoby, które nie zostały rozszyfrowane przez resztę grupy, zdobyły immunitety. Konkurencję wygrali Wiola i Misiek.

Podczas zadania doszło do sprzeczki pomiędzy Mariolą Gołotą i Miśkiem Koterskim. Mariola nie wytrzymała napięcia i oznajmiła przy całej grupie, że jej zachowanie spowodowane jest tym, że po prostu ich nie lubi. Misiek był wyraźnie zniesmaczony wyznaniem żony byłego boksera i już do końca odcinka mogliśmy zauważyć, że w całej grupie atmosfera była napięta.

Pogłębił się również konflikt pomiędzy Kasią Wołejnio a Wiolą Kołakowską. Podczas posiłku w restauracji pomiędzy paniami doszło do ostrej wymiany zdań, a Wiola postępowanie Kasi skomentowała słowami „Szczuje wszystkich takim syfem i takim chamstwem, że się w pale nie mieści”.

Kasia miała do zarzucenia Wioli, że jest nie lojalna i nie szczera, a do tego obgaduje za plecami.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/Bvhq1WVn_AO/

W zadaniu numer dwa uczestnicy przenieśli się do opuszczonego miasteczka trędowatych Sanatorio de Abona. Sceneria była naprawdę mroczna, a zwycięscy immunitetów musieli pokazać, że naprawdę na nie zasługują i je obronić. W innym wypadku fanty im przepadną lub trafią w ręce kogoś innego. Wszyscy zostali podzieleni na trzy grupy: snajperów, quadowców i łuczników. Zadaniem snajperów (Wiola i Misiek) było zestrzelenie quadowców (Andrzej, Mariola, Angelika, Rafał, Kasia, Wiktor). Quadowcy musieli dostarczyć strzały łucznikom (Marysia i Damian), którzy musieli trafiać w punkty na tarczach, pod którymi kryła się gotówka. Jeśli łucznicy trafili w sam środek tarczy mogli wyeliminować snajpera i zabrać jego immunitet. Ostatecznie Wiola i Misiek stracili swoje fanty, ale też nie przeszły one w ręce innych osób. W tym zadaniu zgarnęli 7 800 złotych.

Ten odcinek był dużym zaskoczeniem, ponieważ test wiedzy o Agencie odbył się inaczej niż zazwyczaj i dotyczył on przyszłości. Każda z osób wytypowała swojego Agenta i odpowiadała tak na pytania, aby zgadzały się z tym, co Agent zrobi podczas trzeciej konkurencji. Ten, kto zrozumiał, że może sam wykreować przyszłość, zyskał najwięcej.

Po napisanym teście uczestnicy dopiero stanęli przed wykonaniem ostatniego zadania. Pozytywny wynik testu zależał od tego, jak wpłynęli na osobę, którą typowali na Agenta. Zadanie odbywało się w parku linowy Teide. Na nowego lidera grupy została wybrana Mariola Gołota, która wcześniej weszła w konflikt z większością uczestników. Do pokonania mieli dwie trasy- łatwiejszą oraz trudniejszą. Musieli skłonić osobę, którą wytypowali na Agenta, żeby zrobiła to, co napisali o niej na teście. W tej konkurenci były do zgarnięcia dwa jokery, które wygrali Rafał z Andrzejem.

Podczas sprawdzania wyników testu najgorzej z nim poradziła sobie Mariola Gołota, która była przez wielu typowana na Agenta i zapewne jest to dużym zaskoczeniem. Teraz wszyscy zastanawiają się, jak bez udziału żony w programie poradzi sobie Andrzej Gołota. Andrzej odejście z programu żony skwitował słowami ” Przynajmniej mam teraz pewność, że Mariola nie jest Agentem”!

Myślicie, że konflikt pomiędzy Wiolą i Kasią jeszcze bardziej się zaostrzy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry