Połącz się z nami

Oświadczyny Królikowskiego lada dzień? Jego matka nie ma wątpliwości!

News

Oświadczyny Królikowskiego lada dzień? Jego matka nie ma wątpliwości!

Małgorzata Ostrowska- Królikowska, pragnie, by jej syn Jan Królikowski, ustatkował się i namawia go na oświadczyny. Aktorka wkrótce zostanie babcią i nie chce, by jej wnuk wychowywał się w rodzinie, gdzie rodzice żyją na kocią łapę!

Jan Królikowski to młodszy brat Antka Królikowskiego. Jakiś czas temu, jego partnerka aktorka Joanna Jarmołowicz, pochwaliła się w social- mediach, że wkrótce zostanie mamą, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Co ciekawe Asia zanim została dziewczyną Janka, spotykała się z Antkiem. Jednak to nie poróżniło braci, co więcej starszy z Królikowskich dał błogosławieństwo parze i oznajmił, że chętnie będzie świadkiem na ich ślubie.

Teraz 27-letni Janek za kilkanaście tygodni zostanie ojcem, w związku z tym, jego matka namawia syna na oświadczyny. Małgorzata ma nadzieję, że syn w końcu zdecyduje się na ten poważny krok i niebawem zaręczy się ze swoją ciężarną ukochaną, a ona zyska synową.  

View this post on Instagram

#najważniejszy ❤️

A post shared by Joanna Jarmołowicz (@asiajarmolowicz) on

„Matka ciągle pyta się go, kiedy wreszcie oświadczy się swojej Asi i zacznie planować ślubną ceremonię. Według niej Asia tylko na to czeka, więc Jasiek powinien stanąć na wysokości zadania”– zdradził znajomy rodziny.

Ponoć podobnie jest w przypadku starszego z braci, Antka. Matka do tej pory krytykowała miłosne wybory syna i nie do końca pochwalała jego związki z dużo młodszymi kobietami. Aktorka pragnie, by jej najstarszy syn w końcu się ustatkował.   

Czy presja matki wpłynie na Jana i ten ulegnie jej namowom i  zdecyduje się wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu? A może to Antek jako pierwszy oświadczy się swojej wybrance Kasi? Być może niedługo się przekonamy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry