Oto najbardziej umięśniona kobieta na świecie! Monstrualne ciało kulturystki robi wrażenie!

29 marca 2023
Przez: : M.J

Można śmiało powiedzieć, że sylwetka Natalii Kuzniecowej robi ogromne wrażenie i aż ciężko uwierzyć w to, co widzimy na zdjęciach. 29-latka ma jedną z najbardziej imponujących sylwetek w świecie kulturystyki i to bez podziału na płeć. Mówi się, że jest także najsilniejszą kobietą na świecie, co naprawdę ciężko podważyć. 29-latka swoją posturą przypomina bardziej postać z filmów o herosach niż realną kobietę.

Natalia Kuzniecowa bardzo szybko rozpoczęła swoją przygodę ze sportem, bo w wieku 14 lat. Początkowo trenowała trójbój siłowy i chciała jedynie zwiększyć swoją masę mięśniową. Treningi zaczęły przynosić oczekiwane efekty, a praca nad sylwetką spodobała się jej na tyle, że postanowiła zostać profesjonalną kulturystką.

Kilka lat temu “rosyjska Amazonka” uzyskała licencję w sportach sylwetkowych IFBB Pro. Na swoim koncie ma takie tytuły jak: mistrzyni świata w armliftingu, czy w podnoszeniu ciężarów jedną ręką i wyciskaniu na ławeczce. Jest także mistrzynią Europy w martwym ciągu.

ZOBACZ TAKŻE: Spektakularna przemiana kobiety bez zębów wywołała burzę na TikToku! Tak działa magia makijażu!

Nie da się ukryć, że Kuzniecowa zaczęła zyskiwać na popularności dzięki profilowi w mediach społecznościowych. To właśnie tam znajdziemy mnóstwo jej zdjęć, na których prezentuje swoją monstrualną sylwetkę. Warto dodać, że Kuzniecowa jest jedną z tych Rosjanek, która po napaści jej kraju na Ukrainę postanowiła wyjechać i obecnie mieszka na Bałkanach. Tym samym potępiła działania Władimira Putina.

Monstrualna sylwetka Natalii Kuzniecowej

Jak podają media, Natalia ma 173 cm wzrostu. Uwagę należy przy tym zwrócić na obwód jej bicepsa, czy ud. Ten pierwszy, kiedy była w szczytowej formie wynosił 51 cm, natomiast obwód ud mierzył 75 cm. Jej konto na Instagramie jest obserwowane przez milion internautów. Chętnie zamieszcza tam zdjęcia swojej imponującej sylwetki. Nie da się ukryć, że niektóre fotografie robią wrażenie i niejeden mężczyzna mógłby popaść w kompleksy.

Oto najbardziej umięśniona kobieta na świecie / fot. Instagram.
Oto najbardziej umięśniona kobieta na świecie / fot. Instagram.

Warto podkreślić, iż Rosjanka oficjalnie przyznaje się do zażywania sterydów. Jak tłumaczy, ona nie widzi nic złego w tym, że sportowcy się wspomagają, ponieważ sterydy pomagają zawodnikom w osiągnięciu odpowiedniego kształtu mięśni. Mówi także otwarcie, że zażywa środki anaboliczne zarówno przed, jak i w trakcie zawodów.

Oto najbardziej umięśniona kobieta na świecie / fot. Instagram.

Źródło: wprost.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej