Połącz się z nami

Padły nazwiska w „Dziewczynach z Dubaju”! Doda zdradziła pierwsze szczegóły!

News

Padły nazwiska w „Dziewczynach z Dubaju”! Doda zdradziła pierwsze szczegóły!

Na tę produkcje czekają wszyscy! Jakiś czas temu w księgarniach ukazała się głośna książka Piotra Krysiaka, a Doda wraz z mężem Emilem Stępniem postanowili ją zekranizować. Jak zapowiadają, gdy film ujrzy światło dziennie, to wstrząśnie opinią publiczną! Piosenkarka uchyliła rąbka tajemnicy i padły nazwiska w „Dziewczynach z Dubaju”!

Piotr Krysiak to dziennikarz śledczy, który niedawno wydal książkę, nad którą pracował kilka lat. Za niedługo na ekrany kin wejdzie film na podstawie książki „Dziewczyny z Dubaju”, który opowiada o wielu znanych celebrytkach i gwiazdach z polskiego show-biznesu, które wyjeżdżały w celach zarobkowych do Dubaju, aby zaspokajać potrzeby seksualne bogatych szejków!

View this post on Instagram

💋

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Emil Stępień i Doda, od kiedy ukazała się książka Piotra Krysiaka, od razu byli mocno zainteresowani, aby pokazać taką historię na dużym ekranie. „Dziewczyny z Dubaju” to publikacja, która ujawnia kulisy tzw. „afery dubajskiej” z 2015 roku. Autor na podstawie kilkuletnich prac przedstawia, jak wyglądał proceder werbowania znanych celebrytek, modelek i aktorek, aby stawały się luksusowymi prostytutkami spełniającymi zachcianki rządnych wrażeń seksualnych bogatych arabskich szejków. Książka pokazuje, co robiły oraz w jaki sposób zarabiały ogromne pieniądze. W ciągu dwóch miesięcy pobytu w Emiratach Arabskich niektóre z kobiet potrafiły zarobić nawet kilkaset tys. złotych.

Dzieło dziennikarza śledzącego Piotra Krysiaka wzbudziło dużo kontrowersji. Auto nigdy nie zdecydował się ujawnić nazwisk, mimo iż napisał książkę na podstawie sprawdzonej dokumentacji i rozmów z kobietami, które brały udział w zorganizowanej przestępczości seksualnej z arabskimi klientami.

Padły nazwiska w „Dziewczynach z Dubaju”!

Wokalistka nie ukrywała, że ze względu na kontrowersyjny temat, wiele osób próbowało zbojkotować pracę nad tym filmem. Mimo wszystko ruszyły już prace, a Doda oficjalnie zdradziła, kto wyreżyseruję i stworzy scenariusz.

Za reżyserie odpowiadać będzie znana piosenkarka, która współpracowała także z Piotrem Woźniakiem-Starakiem – Maria Sadowska, a Mitja Okorn zajmie się scenariuszem.

Sama Maria Sadowska również ogłosiła tę informację na swoim profilu w mediach społecznościowych.

„Kochani Chce się podzielić z wami wspaniałą wiadomością !!! Właśnie podpisałam kontrakt na mój kolejny FILM !!! Dzięki producentom Emilowi Stępniowi i Dodzie ,który we mnie uwierzyli i obdarzyli ogromnym zaufaniem , będę mogła wam opowiedzieć niezwykłą historie DZIEWCZYN Z DUBAJU !!!! Przy filmie będę współpracować z Mitją Okornem , który jest pomysłodawcą i współautorem doskonałego ,zapierającego dech w piersiach scenariusza !!! Na razie więcej nie mogę wam zdradzić ale czuje ze będzie to niesamowita podróż zarówno na poziomie artystycznym jak i zawodowym ! To będzie wspaniały rok ! Dziękuje wszystkim dzięki którym stało się to możliwe !”

Czekacie na ekranizacje „Dziewczyn z Dubaju”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry