Połącz się z nami

Pamiętacie Jacka z „Ich Troje”? Dziś jest nie do poznania!

Jak wygląda obecnie Jacek z Ich Troje?

Moda i uroda

Pamiętacie Jacka z „Ich Troje”? Dziś jest nie do poznania!

Jacek Łągwa to jeden z wokalistów znanej grupy Ich Troje, która przez lata aktywności zawodowej zrobiła ogromną karierę w naszym kraju. Pamiętacie, jak w latach świetności zespołu wyglądał Jacek? Jeśli tak – musicie zobaczyć jego najnowsze zdjęcia! Jedno jest pewne – bardzo się zaskoczycie!

Zespół Ich Troje

Ich Troje to zespół muzyczny, który długo cieszył się ogromną popularnością w naszym kraju. Przez lata kariery zyskał rzeszę wiernych fanów, którzy nie tylko wyczekiwali kolejnych hitów Michała i reszty zespołu, ale również chętnie chodzili na koncerty i śledzili trasy koncertowe swoich ulubieńców.

Jacek Łągwa – kim jest?

Choć skład zespołu Ich Troje na przełomie lat diametralnie się zmieniał – Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa tworzyli filary tej grupy.

Jacek – to jeden z wokalistów, a dodatkowo polski kompozytor, muzyk, producent muzyczny, aktor i wokalista. Mało kto wie, że ma kilka epizodów filmowych w swojej karierze, a wcześniej występował również w takich zespołach jak Tamerlane i Varius Manx. Od 1995 jest członkiem zespołu Ich Troje. W 2009 roku po raz pierwszy wydał solowy album studyjny pt. Rozdział drugi.

Metamorfoza Jacka Łągwy

Pamiętacie jak wyglądał Jacek Łągwa w latach największej popularności? Jeśli tak, zapewne bardzo zaskoczycie się jego metamorfozą, która zaszła u artysty na przełomie lat.  

W obecnym roku Jacek skończy 52 lata. Artysta ma modną fryzurę, na tak zwaną zaczeskę oraz zarost. Choć Jacek posiwiał wiele osób uważa, że jego ogólny wygląd to zmiana na wielki plus.

„Czytam, że jakiś starszy pan zastąpił mnie w #ichtroje. Sprawdzam…na plakatach jestem ja, czyli wszystko OK. Wiem,że nie jestem wiecznie młody jak @krzysztof_ibisz_official ale jak na 52 lata, to trzymam się dzielnie🏆🥇Zerwijcie stare plakaty ze ścian….Jacek Ł wygląda 👀właśnie tak👨🏻‍🦳💪#greyhair #whitehair #broda”

Zobaczcie tylko komentarze, które pojawiły się na profilu piosenkarza, pod jednym z najnowszych zdjęć:

„Mimo upływu lat zmiana zdecydowanie na plus ➕ Wszystkiego dobrego Jacku 😚”

„Wyglądasz świetnie Jacku! ❤️ Pozdrawiam serdecznie! ❤️”

„Zdecydowanie coraz lepiej :)”

„Moim zdaniem zdecydowanie lepiej 👌dojrzały przystojny facet i koniec.. Dla mnie bomba jak mawiał klasyk 😂👌

Poznalibyście dziś Jacka Łągwę z Ich Troje, nie wiedząc, że to on?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry