Pamiętacie policjanta z serialu Ranczo? Arkadiusz Nader wygląda teraz zupełnie inaczej. Poznajecie?

26 czerwca 2021
Przez: : W.M.

Serial Ranczo przyniósł Arkadiuszowi Naderowi, który przez lata wcielał się w postać policjanta, ogromną popularność. Od pewnego czasu aktor występuje w innym znanym serialu Barwy Szczęścia. Zobaczcie, jak teraz wygląda słynny policjant z Rancza.

stasiek z serialu ranczo
Jak zmienił się policjant z serialu Ranczo?

Wielki powrót Rancza

Ranczo to bez wątpienia jeden z bardziej lubianych seriali w Polsce. Pierwszy odcinek serialu opowiadające o mieszkańcach wsi Wilkowyje wyemitowany został w 2006 roku i chociaż planowano nagrać jedynie cztery sezony, popularność produkcji sprawiła, że było ich znacznie więcej. Ostatni odcinek Rancza widzowie zobaczyli niespełna pięć lat temu.

Pogłoski o tym, że powstanie kontynuacja serialu Ranczo pojawiały się w mediach wielokrotnie. W kwietniu tego roku oficjalnie potwierdzono, że fani produkcji faktycznie doczekają się nowych odcinków. Co więcej, producent serialu Maciej Strzembosz zdradził także, jak potoczą się losy niektórych bohaterów wsi Wilkowyje.

Zobacz także: Wkrótce Ranczo powróci na ekrany. Co wydarzy się w życiu mieszkańców wsi Wilkowyje?

Jak zmienił się policjant z serialu Ranczo?

Jedną z postaci, która przez lata grała w Ranczu, był policjant – aspirant Stanisław Kotecki (Arkadiusz Nader), który w serialu tworzył zgrane małżeństwo z barmanką Wiolettką (Magdalena Waligórska). Chociaż serialowe małżeństwo dogadywało się doskonale, w życiu prywatnych granych przez nich postaci było zupełnie odwrotnie. Media nie raz rozpisywały się o konflikcie z zarzutami o pobicie i molestowanie seksualne Nadera i Waligórskiej.

Wątek policjanta Staśka i jego ukochanej Wiolettki był bardzo lubiany przez widzów, jednak konflikt pomiędzy grającymi te postacie aktorami, o którym kilka lat temu pisały wszystkie media w kraju, może sugerować, że w tym duecie ponownie ich nie zobaczymy na ekranie.

policjant z serialu ranczo
Stasiek i Wiolettka z serialu Ranczo

Ostatni odcinek serialu Ranczo wyemitowany został w 2016 roku. Jak w tym czasie zmienił się serialowy Stasiek? Otóż widzowie, którzy oglądają nowe odcinku serialu Barwy Szczęścia, z pewnością kojarzą Arkadiusza Nadera, który od 2019 roku wciela się w postać Kuczmy. Na oficjalnym profilu serialu pojawiło się zdjęcie z planu, na którym widać serialowego Borysa (Jakub Wieczorek) oraz Kuczmę. Trudno nie zgodzić się z tym, że Arkadiusz Nader sporo zmienił się od czasu występowania w serialu Ranczo.

Poznaliście Staśka z Rancza?

źródło: Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej