“Ranczo” powraca! Wiadomo, jak potoczą się losy bohaterów ze wsi Wilkowyje!

3 kwietnia 2021
Przez: : M.J

Wszystko wskazuje na to, że serial, który podbił serca widzów ponownie zagości na naszych ekranach. Jeden z tabloidów poinformował, o tym, że dalsza część przygód mieszkańców wsi Wilkowyje niebawem stanie się faktem, a co więcej wiadomo jak potoczą się losy bohaterów. Wszyscy czekają jedynie na decyzję Telewizji Polskiej, aby móc wejść na plan. Jak potoczą się losy bohaterów w serialu Ranczo. Zemsta wiedźmy? Zobaczcie!

Ranczo Wilkowyje będzie kontynuacja

Jak się okazuje, uwielbiany przez widzów serial powróci na ekrany. Choć pogłoski na temat dalszej kontynuacji serialowych bohaterów wsi Wilkowyje pojawiały się w mediach od dłuższego czasu, to pandemia znacznie pokrzyżowała plany produkcji. Zapewne niejeden widz zastanawia się również co z rolą Kusego, w którego postać od samego początku wcielał się zmarły przed rokiem Paweł Królikowski. Choć w mediach pojawiały się plotki, że postać Kusego ma zagrać Robert Gonera, to tak się nie stanie:

“Ja mam inny plan, ale na razie nie mogę zdradzić jaki. Paweł był wielkim orędownikiem kontynuacji „Rancza” i jako jeden z pierwszych, jeszcze w 2017 roku, dostał scenariusz „Zemsty wiedźm”. Dzwonił do mnie często i pytał, kiedy wchodzimy na plan. Był wtedy jeszcze zdrowy i pełny sił. Niestety, rozmowy o kontynuacji tak długo się przeciągały, że Paweł odszedł… Tym bardziej uważamy, że powinniśmy, w hołdzie dla tych, którzy tworzyli Ranczo, a nie ich już z nami, zrobić ten film”- powiedział producent serialu.

View this post on Instagram

A post shared by ranczo tvp (@tvpranczo)

Producent serialu Maciej Strzembosz zdradził również w rozmowie z Super Expressem, jak potoczą się losy bohaterów ze wsi Wilkowyje.

Jak potoczą się losy bohaterów?

Przypomnijmy, że serial zakończył się w momencie, kiedy Kozioł wygrał wybory i został prezydentem Polski. Wówczas zaznaczył, że nie zamierza być łaskawy dla swoich pracowników, a co więcej ponownie popadnie w konflikt ze swoją prawą ręką Czerepachem. Natomiast babka, która jest zielarką i znachorką, stanie się wziętą influencerką. Założy swój profil na Facebooku, co nie spotka się z przychylną opinią ludzi we wsi.

Poznamy również dalsze losy bohaterów z tzw. ławeczki. Niespodziewanie wpadną oni na rewelacyjny pomysł, jak się wzbogacić nie wkładając w to zbyt dużo wysiłku i to zupełnie legalnie. Jak donosi SE, aktorzy są gotowi wejść na plan w każdej chwili i teraz wszystko zależy od Telewizji Polskiej.

Jedno jest pewne, patrząc na zarys scenariusza, opłacało się czekać tyle czasu, aby ponownie zobaczyć swoje ulubione postaci na ekranie!

Źródło: Instagram tvpranczo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej