Pamiętacie uroczego Kostka z “Listów do M.”? Jakub Jankiewicz jest dziś dorosłym mężczyzną! Zobaczcie, jak się zmienił

1 listopada 2021
Przez: : W.M.

Jakub Jankiewicz pojawił się na ekranach wiele lat temu, a udział w wielkich hitach przyniósł mu ogromną popularność. Co dziś robi filmowy Kostek i jak się zmienił?

Kariera Jakuba Jankiewicza

Jakub Jankiewicz urodził się w 2003 roku, a swoje pierwsze kroki przed kamerami stawiał w wieku 7 lat w serialu Chichot losu, gdzie grał Karola Gazdę u boku Marty Żmudy Trzebiatowskiej. To był dopiero początek jego kariery. Kolejnym hitem, w którym pojawił się Jakub, był serial Prosto w serce, gdzie ponownie grał jedna z głównych ról – Filipa Poranka.

Po udziale w popularnych serialach Janowski zadebiutował także na dużym ekranie. Pierwszym filmem młodego aktorka był wielki hit Listy do M., gdzie wcielał się w postać Kostka Koniecznego, syn Mikołaja, którego grał Maciej Stuhr.

Zobacz także: Będzie kolejna część Listów do M.?

Ponadto w swojej karierze aktorskiej Jakub grał także w takich produkcjach jak Hotel 52, Czas honoru, M jak miłość, Detektyw Łodyga, Ojciec Mateusz czy program Ziarno.

Ostatnio widzowie zobaczyć go mogli także w wielkim dwójkowym hicie Na dobre i na złe, w którym gra Jacka, narzeczonego Uli. Nastolatkowie niedawno zostali rodzicami, a parze w trudnej sytuacji życiowej pomagają Tretter i Alina.

Jak wygląda teraz Kostek z Listów do M.?

Mimo iż część widzowie pamięta Jakuba Jankiewicza, który zdobył ogromną popularność jako mały chłopiec, Dziś aktor jest już pełnoletni i nie zrezygnował z rozwijania swojej kariery. Kilka lat temu w PnŚ Jakub udzielił wywiadu, w którym zdradził swoje zainteresowania.

Ogromna pasją Jankiewicz jest między innymi sport. Chłopak jeździ na łyżwach i na snowboardzie. Ponadto często składa origami, układa kostki Rubika. Mimo licznych obowiązków poświęca się także muzyce. Jankiewicz lubi także śpiewać, tańczyć i gra na saksofonie.

Jak dziś wygląda Kostek z filmu Listy do M? Młody aktor prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, który znaleźć można pod nazwą @jankiewiczofficial. Konto Kuby obserwuje już ponad 13.5 tys. użytkowników. Na profilu aktor zamieszcza oczywiście swoje aktualne zdjęcie. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Jakub Jankiewicz metamorfoza
Jak wygląda teraz Kostek z Listów do M?
Jak wygląda Jakub Jankiewicz
Jak wygląda teraz Kostek z Listów do M?
Jak zmienił się Jakub Jankiewicz
Jak wygląda teraz Kostek z Listów do M?

źródło: Instagram Jakuba Jankiewicza

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej