Para odkryła tajemniczy pokój w IKEA – niesamowite, co zobaczyli! [WIDEO]

12 lutego 2022
Przez: : obcas

IKEA jest jednym z najpopularniejszych sklepów meblowych. Ich punkty codziennie odwiedzają tysiące osób, które ochoczo inspirują się pomysłami i rozglądają się po przygotowanych przez markę gotowych pokojach. Pewna para spacerując po sklepie odkryła sekretny pokój, który trzeba przyznać, zapiera dech w piersiach. Swoimi doświadczeniami podzielili się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Fenomen sklepu IKEA

IKEA może pochwalić się niezwykle ogromnym gronem fanów. Mnóstwo osób nie tylko korzysta z usług marki podczas remontu i wystroju mieszkania lub domu, ale również odwiedza sklep w ramach czystej rozrywki. Nie od dziś znane są “wycieczki” po IKEA. Obowiązkowym punktem jest zjedzenie obiadu lub kultowego już hot-doga oraz spacer po wszystkich możliwych uliczkach w sklepie.

ZOBACZ TAKŻE: POKAZAŁA, CO STAŁO SIĘ Z JEJ TWARZĄ PO PORODZIE [WIDEO]

Sekretny pokój w IKEA

Klienci sklepu wiedzą, że na miejscu tworzone są gotowe pokoje, kuchnie i łazienki, które nie tylko można zrobić u siebie w domu, ale stanowią również szereg inspiracji. Mało kto wie, że oprócz funkcjonalnych pomieszczeń, IKEA dysponuje również tzw. “infinity room”. Na ten moment miejsce to dostępne jest jedynie w sklepie w londyńskim Greenwich, jednak mamy ogromną nadzieję, że atrakcja ta pojawi się również w pozostałych puntkach,.

Pewna para postanowiła odwiedzić sekretny pokój. Wszystko nakręcili i opublikowali w sieci. Z udostępnionego nagrania dowiadujemy się, że “infinity room” zbudowany jest z ogromnych luster. Kluczową rolę w tym miejscu odgrywa również światło, które sprawia, że możemy poczuć się jak w kosmosie. Dodatkowo umieszczono na suficie i ścianach ozdoby i lampy, a całość prezentuje się niezwykle efektownie. Zobaczcie sami:

@anj0banj0 Such a fun adventure @narayandua #ikea #ikeagreenwich #infinityroom #ikeainfinityroom @IKEA #ikeadate #uni #fypシ ♬ Infinity – Jaymes Young


źródło: o2.pl, tiktok.com

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej