Połącz się z nami

Parodia reklamy Apartu z gwiazdami. Zobaczcie, jak skomentowała to sama Wieniawa

parodia reklamy apartu

News

Parodia reklamy Apartu z gwiazdami. Zobaczcie, jak skomentowała to sama Wieniawa

Kilka dni temu jedna z najbardziej znanych firm jubilerskich zachwyciła odbiorców spotem reklamowym, w którym wystąpiła Anna Lewandowska, Gosia Socha, oraz Julia Wieniawa. Teraz usłyszeć możemy go z zupełnie nowym wydaniu. Parodia reklamy Apartu.

Klub Komediowy sparodiował reklamę Apartu. Zobaczcie, jak skomentowała to Julia Wieniawa. Co za dystans.

Marka Apart od 1983 roku podbija rynek, projektując najpiękniejszą biżuterię, która uwielbia każda kobieta. Firma od lat współpracuje z największymi polskimi gwiazdami. Apart zaprasza cyklicznie do współpracy najbardziej lubiane i cenione aktorki, modelki czy piosenkarki, które swoim nazwiskiem pomagają wypromować zjawiskową biżuterię i świetnie sprowadzają się w roli ambasadorek tej marki. W ciągu ostatnich lat na bilbordach i w telewizji w reklamach Apartu zobaczyć mogliśmy między innymi Anję Rubik, Kasię Sokołowską, Małgorzatę Sochę czy Kasię Szklarczyk.

Jak co roku przed świętami Apart zdecydował się nakręcić świąteczną reklamę. Tym razem do współpracy zaprosił największe polskie gwiazdy. Obok Małgorzaty Sochy zobaczyć mogliśmy także dwie nowe ambasadorki marki – Annę Lewandowską oraz Julię Wieniawę.

Parodia reklamy Aparatu z gwiazdami

Reklama szybko podbiła sieć. Klimatyczny spot reklamowy z piosenką Zbigniewa Wodeckiego „Lubię wracać tam gdzie byłem” i pięknymi gwiazdami, które umiejętnie reklamują kolekcję biżuterii, bardzo przypadł do gustu widzom.

Klub Komediowy postanowił sparodiować ostatni spot reklamowy marki Apart i jak się okazało, ich pomysł zrobił ogromną furorę w sieci! Koniecznie zobaczcie:

„Czy ci z was, którzy obejrzeli najnowszą kampanię Apartu też poczuli się, jakby ktoś wręczył im promyk szczęścia zawinięty w pazłotko luksusu? W nas uderzył taki świąteczny podmuch, że nie mogliśmy się powstrzymać:

Oto nasza fanowska wersja!

I pamiętajcie, że nawet jeśli zamkną na święta centra handlowe i będzie deficyt światełek, muzyki do windy i namolnego pocisku reklamowego, to zawsze możecie sobie włączyć to video.

PS. Apart, może następnym razem coś razem nakręcimy? – napisali twórcy parodii

Internauci i wiele gwiazd zachwyciło się parodią reklamy Apartu. Sama Julia Wieniawa, która wystąpiła w oryginalnym spocie, nie mogła powstrzymać się od komentarza.

„Hahah kocham”

apart
https://www.instagram.com/klubkomediowy/

A jak Wam podoba się parodia reklamy Apartu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry