Partner Agnieszki Włodarczyk z rekordem świata – Aga pęka z dumy!

21 września 2021
Przez: : MC

Robert Karaś, partner Agnieszki Włodarczyk ustanowił rekord świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana. Sportowiec przepłynął 19 km, przejechał na rowerze 900 km i przebiegł 211 km. Gratulacjom nie ma końca!

Relacja Agnieszki i Roberta

Agnieszka Włodarczyk to wybitna aktorka oraz piosenkarka, która zagrała w takich hitach jak 13 posterunek, Sara czy Plebania. Pojawiła się również w wielu programach, a grono jej fanów jest niezwykle pokaźne. Obecnie spełnia się również w roli influencerki i aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie śledzi aktorkę ponad 265 tys. osób, co jest niezwykle imponującym wynikiem. Agnieszka dzieli się z internautami życiem prywatnym i zawodowym.

Ponadto Agnieszka w ostatnim czasie po raz pierwszy została mamą. Wraz z Robertem Karasiem powitała na świecie synka, któremu dali na imię Milan.

Zobacz także: Robert Karaś uległ poważnemu wypadkowi podczas pięciokrotnego Ironmana

Partner Agnieszki Włodarczyk mistrzem świata

Robert Karaś to utytułowany sportowiec, a jego osiągnięcia zapierają dech w piersiach. Jest mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie. W 2019 roku ukończył dystans 7,6 km pływania, 360 km na rowerze i 84,4 km biegu w czasie 18 godzin i 44 minut, natomiast w 2018 roku przebył 11,4 pływania, 540 km na rowerze i 126,6 km biegu w czasie 30 godzin i niecałych 49 minut, co zapewniło mu tytuł mistrza świata. Ponadto 32-latek bierze udział w corocznych, prestiżowych zawodach Ironman odbywających się na Hawajach.  

Jak się okazuje, dobra passa Roberta wciąż trwa, a podziw nad jego umiejętnościami zdaje się nie mieć końca. Sama Agnieszka wielokrotnie relacjonowała treningi partnera oraz opowiadała o jego osiągnięciach. Jak się okazuje, Robert pobił kolejny rekord świata! Jest mistrzem świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana, a więc przepłynął 19 km, przejechał 900 km na rowerze i przebiegł 211 km.

“Moja Miłość życia Robert Karaś został właśnie MISTRZEM ŚWIATA na dystansie PIĘCIOKROTNEGO IRONMANA💪👏
-19 km pływanie
-900 km rower
-211 km bieg

Kochanie jesteś najlepszy i nasz❤️” – napisała w swoim poście dumna Agnieszka Włodarczyk.

Robert Karaś pobił rekord świata

Gratulujemy!

źródło: Instagram Agnieszki Włodarczyk / Team Roberta Karasia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej