Partner Blanki Lipińskiej zdemaskowany! Ostra riposta pisarki!

4 sierpnia 2022
Przez: : KS

Ostatnimi czasy, wśród fanów Blanki Lipińskiej wzbudziły informacje o nowym związku pisarki. Na ten temat w sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej informacji. Okazuje się, że mediom udało się ustalić tożsamość mężczyzny. Głos w sprawie zabrała także autorka 365 dni!

Związki Blanki Lipińskiej

Nie da się ukryć, że Blanka Lipińska jest dość często komentowaną postacią w polskim show biznesie. Autorka serii 365 dni może pochwalić się liczną grupą fanów,  ale także znajdą się osoby, które nie rozumieją jej fenomenu. Prawie tak duże zainteresowanie, jak kariera wzbudza jej życie prywatne. Jeszcze do jakiegoś czasu, kobieta nie ukrywała swoich partnerów i pokazywała ich między innymi w swoich social mediach.

Kiedy o Lipińskiej zaczęło się robić głośno, była w związku z Maciejem Buzałą, który nawet zagrał gościnnie w jednej z części filmów, które powstały na podstawie trylogii 365 dni. Następnie, pisarka wdała się w gorący romans z gitarzystą zespołu Afromental – Baronem. Jednakże, ich drogi ostatecznie także się rozeszły.

Zobacz także: Blanka Lipińska o ciąży i dziecku

Kim jest nowy partner Blanki Lipińskiej?

Jak donoszą media, serce Lipińskiej ma być ponownie zajęte. W sieci pojawiły się zdjęcia pisarki i tajemniczego mężczyzny, którzy przebywali razem w jednej z nadmorskich miejscowości w Polsce. Między nimi miało nie brakować czułych gestów, objęć i pocałunków. Nie trzeba było dużo czasu, aby pojawiły się informacje, kim jest wybranek autorki 365 dni.

Jak donosi portal Pudelek, tajemniczy mężczyzna u boku Blanki Lipińskiej to Paweł Baryła. Co ciekawe, jemu także branża filmowa nie jest obca. Mianowicie, pracuje jako scenograf. Między innymi, pracował przy powstaniu filmów Czarny Młyn oraz Krime Story. Love Story. On również wystąpił gościnnie w filmie 365 dni: Ten dzień. Wcielił się tam w bossa mafii. Rzekomo para ma spotykać się już od około roku.

Całą sprawę skomentowała sama Blanka Lipińska, która na swoim koncie na Instagramie zamieściła następujące oświadczenie:

Oświadczenie Blanki Lipińskiej
Oświadczenie Blanki Lipińskiej

Jeśli to prawda, życzymy dużo miłości!

źródło: Instagram Blanki Lipińskiej/Pudelek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej