Partnerka Królikowskiego OSTRO i wulgarnie o zatrzymaniu aktora. Zwróciła się do “kapusiów”!

20 lutego 2023
Przez: : M.S.

Od kilku dni w mediach aż huczy od informacji na temat zatrzymania przez policję Antka Królikowskiego. Aktor wydał oświadczenie, w którym wytłumaczył pozytywny wynik narkotestu. Teraz głos w sprawie zabrała obecna partnerka Królikowskiego. Prawniczka zamieściła wulgarne wpisy i memy na swoim Instagramie.

Antek Królikowski zatrzymany przez policję

W sobotni wieczór media poinformowały o zatrzymaniu przez policję znanego 34-letniego aktora. Sugerowano wówczas, że chodzi o Antka Królikowskiego. Według mediów został on zatrzymany tuż przed swoją imprezą urodzinową około godziny 16:40. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenie, że może być pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem nie wskazało jednak żadnych promili, natomiast narkotest wykrył obecność THC w organizmie aktora.

ZOBACZ TAKŻE: ANTEK KRÓLIKOWSKI ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ

Niedługo po tym, jak informacje przedostały się do mediów, Antek zamieścił na swoim profilu oświadczenie, w którym sprostował informacje dotyczące imprezy urodzinowej. Zapewnił, że wówczas wybierał się do mieszkania swojej byłej partnerki Joanny Opozdy, aby odwiedzić synka. Ponadto potwierdził doniesienia mediów, iż narkotest wykrył w jego organizmie substancje niedozwolone. Jak jednak podkreślił, używał ich poprzedniego wieczoru, gdyż to właśnie medyczną marihuaną wspomaga swoje leczenie. Przypomnijmy, że Królikowski cierpi na stwardnienie rozsiane.

W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymywać, mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopi – zapewniał Królikowski.

Cała sytuację nieco bardziej wulgarnie skomentowała obecna partnerka aktora, Izabela. Kobieta dodała na Instastory zdjęcie kawy z dosadnym podpisem poświęconym “kapusiom”:

Smacznej kawusi. Je*** kapusi – napisała Izabela.

Partnerka Królikowskiego wulgarnie o zatrzymaniu aktora

Następnie zamieściła zdjęcie psa za kierownicą z podpisem:

A Marysia nie ma uprawnień 

Serię memów Iza zakończyła zdjęciem psa z podpisem:

Sprawdzone źródło? Moja intuicja. Jak dotąd niezawodna 

Wiele wskazuje na to, że obecna partnerka Królikowskiego podejrzewa, że ktoś doniósł na Antka i dlatego został zatrzymany przez policję.

Sposób wyrażania swojego zdenerwowania internauci uznali za bardzo mało elegancki. Wielu uznało, że kobieta będąca prawniczką powinna używać nieco innego słownictwa.

A Wy, co sądzicie o słowach obecnej partnerki Antka Królikowskiego?

Kogo miała na myśli Izabela?

Źródło: Instagram, AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej