Połącz się z nami

Partnerka Narożnego pokazała spory brzuszek. Wiemy, kiedy rodzi!

Dawid Narożny

Z życia gwiazd

Partnerka Narożnego pokazała spory brzuszek. Wiemy, kiedy rodzi!

Parę dni temu informowaliśmy Was o ciąży Joanny – partnerki Dawida Narożnego, o której doniosła osoba pracująca na planie, przy tworzeniu teledysku do jednego z utworów Dawida. Dziś artysta potwierdził tę informację, a co ciekawsze zaprezentował pierwsze zdjęcie z ciążowej sesji! Musicie to zobaczyć! Partnerka Narożnego pokazała spory brzuszek.

W zeszłym roku fani zespołu zszokowali się doniesieniami o rozpadzie małżeństwa Magdy i Dawida Narożnego. Małżeństwo mimo wielu zapewnień, że nie odbije się to na ich zespole „Piękni i młodzi” nie przewidzieli, jak wielkie zamieszanie odbędzie się wraz z początkiem 2020 roku. Właśnie wtedy doszło do kłótni między ich nowymi partnerami. Ta sytuacja bardzo skłóciła byłych małżonków, do tego stopnia, że Dawid nie jest już wokalistą zespołu, a jego miejsce zajął nowy artysta.

Niedawno informowaliśmy Was o ciąży Joanny – partnerki Dawida. Jak donosili informatorzy Asia i Dawid nie ukrywają już błogosławionego stanu kobiety. Dodatkowo ciężko pracują na planie zdjęciowym:

„Dawid i Asia spędzali na planie zdjęciowym praktycznie całe dnie, żeby wszystkiego osobiście przypilnować. Nie robili też wielkiej tajemnicy z tego, że Asia jest w ciąży. Pomagała bardzo aktywnie, widać po nich, że są bardzo zakochani i szczęśliwi. Dawid mówi, że chce, żeby jego córka miała rodzeństwo” – o tym więcej TUTAJ!

Partnerka Narożnego pokazała spory brzuszek.

Informacje te, nie były potwierdzone przez samych zainteresowanych. Zarówno Dawid, jak i Joanna milczeli w tej sprawie. Do teraz! Dawid pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem ze swoją partnerką, która prezentuje już całkiem sporych rozmiarów brzuszek ciążowy. Pociecha przyjdzie na świat w listopadzie. Dumny artysta skomentował zdjęcie:

„🤩 😊 Już oficjalnie 😊 🤩
W listopadzie będziemy NAJSZCZĘŚLIWSZYMI LUDŹMI NA ŚWIECIE ! ! ! 🍾🍾🍾 Kolejny członek rodziny w drodze! 👶🏻🍼Obstawiacie córkę czy syna? 😃 🤔 🤫”

Fani oprócz licznych gratulacji zwracają uwagę na wielkość brzuszka Joanny, twierdząc, że jest on zadziwiająco duży, jak na 4/5 miesiąc. Jedna z internautek zasugerowała bliźniaki. Dawid odpowiedział z humorem!

Gratulujemy raz jeszcze przyszłym rodzicom! Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych efektów ciążowych sesji!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry