Patrycja Banaś żyje z mężem i dziewczyną! O tym trójkącie może być głośno![ZDJĘCIA]

23 sierpnia 2020
Przez: : M.J

Do ekipy 9. sezonu “Królowych Życia” dołączyła Patrycja Banaś, o której zaczyna być głośno jeszcze przed rozpoczęciem programu. Brunetka w produkcji stacji TTV weźmie udział ze swoją dziewczyną, a jak się również okazuje jest ona mężatką i nie kryje się z tym, że żyje w trójkącie! Zobaczcie zdjęcia! Patrycja Banaś żyje z mężem i dziewczyną!

“Królowe Życia” to program, który od lat leci na ekranach naszych telewizorów i cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Nic zatem w tym dziwnego, że po raz 9, zobaczymy kolejną edycję programu i dobrze nam znane twarze. Dagmara Kaźmierska, Laluna i Iza Macudzińska nadal będą nam pokazywały swoje wystawne i kolorowe życie. W nowym sezonie pojawią się również nowe osoby, które mają szansę zaistnieć w polskim show-biznesie.

W show zobaczymy również Leona van Nispena z mężem, Damianem Antczakiem van Nispen, którzy ku zaskoczeniu wielu widzów zastąpią Rafała i Gabriela, uwielbiany przez fanów programu duet. W nowym sezonie zobaczymy również Annę Renusz, Sylwię Peretti oraz dwie panie, które żyją w trójkącie!

Patrycja Banaś żyje z mężem i dziewczyną!

Patrycja Banaś oraz Justyna Wojciukiewicz mogą wzbudzić najwięcej kontrowersji. Na profilach w mediach społecznościowych obu pań znajdziemy ich wspólne, czasami bardzo pikantne zdjęcia. Jak się również okazuje, Banaś jest biseksualna i oprócz dziewczyny ma również męża Gniewka.

https://www.instagram.com/p/CDy1yh1HRcs/

Zobaczcie również: Nowa Królowa Życia kusi na Instagramie! Jej zdjęcia są mocno wyuzdane!

https://www.instagram.com/p/CBggNjMDvUQ/

Ciekawostką jest również to, że Banaś wraz ze swoim ukochanym wzięła udziała w programie stacji TTV “Zamiana Żon” i to właśnie tam Gniewko wyznał, że on i jego żona, lubią do swojego małżeńskiego łoża zapraszać kobiety. Przez dwa lata żyli również w związku z inną kobietą, a teraz to właśnie Justyna Wojciukiewicz dołączyła do ich rodziny.

Bez wątpienia o tym trójkącie będzie jeszcze nie raz głośno. Niemniej jednak nowy sezon “Królowych Życia” zapowiada się niezwykle ciekawie! Pierwszy odcinek 9. sezonu startuje już 3 wrześnie o godzinie 22:15!

Jesteście fanami “Królowych Życia”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej