Połącz się z nami

Patrycja Kudaj: [wiek, Miss Polonia, Hotel Paradise, Instagram]

Patrycja Kudaj

Opisy gwiazd

Patrycja Kudaj: [wiek, Miss Polonia, Hotel Paradise, Instagram]

Patrycja Kudaj weźmie udział w trzeciej edycji programu „Hotel Paradise”. Swoją urodą bez wątpienia może namieszać w zanzibarskim hotelu. Czy przyszła do programu po miłość? A może skusiły ją wielkie pieniądze? Jeżeli jesteście ciekawi więcej informacji na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z poniższym artykułem.

Patrycja Kudaj: wiek

Patrycja skończyła 23 lata. Pochodzi z Bełchatowa i kocha sporty ekstremalne. Uwielbia wspinaczkę wysokogórską. Lubi szybką jazdę samochodem, a adrenalina musi być na pierwszym miejscu w jej życiu. Na co dzień Patrycja studiuje prawo.

Patrycja Kudaj: Miss Polonia

W 2017 roku Patrycja zdecydowała się wziąć udział w konkursie piękności. Zaczęła od castingu w łódzkiej Manufakturze i dostała się do finałowej siedemnastki Miss Polonia województwa łódzkiego. Choć nie wygrała konkursu, to i tak ten wynik jest ogromnym osiągnięciem.

Patrycja Kudaj: Hotel Paradise

Patrycja do programu zgłosiła się, aby przeżyć przygodę życia. Jak podkreśla, ciężko ją ujarzmić, a mężczyźni zazwyczaj boją się do niej pierwsi podejść. Jej wybranek musi być pewny siebie i być typowym samcem alfa. Dobrze, żeby posiadał pasje. 23-latka śmiało mówi, że to o nią trzeba zabiegać i kiedy podoba jej się jakiś mężczyzna, nie robi ona kompletnie nic. Była zakochana raz w życiu i od tamtej pory nikomu nie udało się poskromić jej temperamentu.

Patrycja dołączy do uczestników tydzień po rozpoczęciu programu. Choć nie będzie miała łatwego zadania, aby znaleźć sobie parę, to nie mamy wątpliwości, że niejednemu mężczyźnie może zawrócić w głowie. Czy to właśnie w „Hotelu Paradise” znajdzie swoją drugą połówkę? O tym bez wątpienia przekonamy się już niebawem.

Patrycja Kudaj: Instagram

Patrycję na Instagramie znajdziecie pod nazwą #patrycja_kudaj. Jak na tę chwilę dziewczyna zgromadziła niemal 3,5 tysiąca obserwatorów, jednak nie mamy wątpliwości, że ta liczba po jej udziale w programie poszybuje w górę. Na profilu Patrycji znajdziecie wiele zdjęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych, na których zachwyca swoją urodą.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry