Patrycja Sobolewska: [wiek, Top Model, Instagram]

21 września 2020
Przez: : KS

Patrycja Sobolewska to jedna z pięknych uczestniczek dziewiątej edycji programu ,,Top Model’’, która wprost urzekła urodą zarówno jurorów, jak i internautów. W związku z tym, zdecydowaliśmy, że przyjrzymy się jej bliżej i przekażemy wam najważniejsze informacje na temat jej życia prywatnego i początków modelingu. Jesteście ciekawi, co udało nam się ustalić?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Patrycja Sobolewska (@patrycjaxsobolewska)

Patrycja Sobolewska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Patrycja pochodzi z miejscowości Gąsawy, jednakże na co dzień przebywa w Poznaniu, gdzie studiuje. Często wraca w rodzinne strony, ponieważ pomaga ojcu, który prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Ma 23 lata, a więc mniej więcej tyle, ile wynosi średnia wieku kandydatek do wygrania programu ,,Top Model’’.  W wolnych chwilach lubi gotować i podróżować w celu poznawania nowych kultur. Podczas wywiadu, który telewidzowie mieli okazję zobaczyć podczas odcinka z jej udziałem, dziewczyna przyznała, że stosunki jej rodziców nie są najlepsze, a mama jakiś czas temu wyprowadziła się od nich.

Patrycja Sobolewska: miss

Okazuje się, że Patrycja próbowała już swoich sił podczas konkursów miss. Mianowicie, startowała w wyborach Miss Earth Poland 2018, gdzie nawet zakwalifikowała się do ścisłego grona kandydatek, które wysyłały zgłoszenia z całej Polski. Niewątpliwie, był to dla niej duży sukces, a być może bodziec, który popchnął  ją do podjęcia próby w branży związanej z modelingiem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Patrycja Sobolewska: ,,Top Model’’

 Dziewczyna zgłosiła się na casting online, który poprzedzał spotkanie z jurorami ,,Top Model’’ w studiu, a jej kandydatura została zaakceptowana i poproszono ją o przybycie do Warszawy. Największe wrażenie na żywo zrobiła na Joannie Krupie, która nie mogła nachwalić się jej urody. Zdjęcia, do których zapozowała, również nie pozostawiły wiele do życzenia. W konsekwencji Patrycja dostała się na bootcamp. Tam poradziła sobie równie dobrze, a w konsekwencji zamieszkała razem z  pozostałymi finalistami w domu modeli i modelek.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Patrycja Sobolewska: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @patrycjaxsobolewska. Jej aktywność śledzi tam ponad 16,5 tysiąca użytkowników.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej