Połącz się z nami

Patrycja Szreder ścięła włosy. Wygląda obłędnie!

Patrycja Szreder

Moda i uroda

Patrycja Szreder ścięła włosy. Wygląda obłędnie!

Po zniesieniu niektórych obostrzeń gwiazdy ruszyły do salonów fryzjerskich i niemal codziennie któraś z nich pokazuje się w nowej odsłonie. Tym razem to Patrycja Szreder pochwaliła się swoją metamorfozą i trzeba przyznać, że wygląda obłędnie! Zobaczcie! Patrycja Szreder ścięła włosy.

Patrycja Szreder dołączyła do grona bohaterów lubianego przez widzów programu „Gogglebox. Przed Telewizorem”, gdzie przed ekranem zasiada wraz ze swoją przyjaciółką. Dzięki udziałowi w tej produkcji dała się poznać szerszemu gronu publiczności i jak możemy zauważyć, od razu zdobyła ich serca. Jest ona również bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, a jej profil to istna skarbnica stylizacji, o których nie raz pisaliśmy-zobaczcie TUTAJ!

Patrycja już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Od kiedy okazało się, że jest w ciąży, na jej profilu znajdziemy wiele zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Nie da się nie zauważyć, że Patrycja w ciąży wygląda kwitnąco i jak zdradziła ostatnio pod jednym ze zdjęć, do rozwiązania zostały jej dwa miesiące.

Tym razem na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z wizyty u fryzjera i jak widzimy, gwiazda „Gogglebox” zdecydowała się nieco skrócić swoje włosy! Zobaczcie, jak wygląda!

Patrycja Szreder ścięła włosy.

Patrycja od lat jest wierna swoim długim, ciemnym włosom. O ile nie zdecydowała się na diametralną zmianę fryzury, to jak możemy zauważyć, znacznie je podcięła. Jak zaznaczyła w komentarzu, jest zachwycona efektem:

„🔥💇🏻‍♀️ Rafał dziękuję za przywrócenie moich włosów do życia ! ❤️ Jestem jak zawsze zachwycona efektem ! 🔥”

Osoby obserwujące profil Patrycji na Instagramie również nie zawiodły, bo pod zdjęciem z jej nową fryzurą pojawiły się setki komentarzy. Oto kilka z nich:

„Bardzo piękna wyglądasz 💞💞💞💞💞💞”

„Bardzo ładnie !!!! :)”

„Super fryzura🔥🔥😄”

Bez wątpienia każda kobieta od czasu do czasu potrzebuje zadbać o siebie. Jak widzimy, nawet nieznaczna zmiana fryzury bez dwóch zdań przyczyni się do lepszego samopoczucia.

Jak podoba Wam się Patrycja w krótszych włosach? Musimy przyznać, że prezentuje się obłędnie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry