Połącz się z nami

Patrycja Szreder urodziła! Gwiazda „Gogglebox” pokazała synka!

Patrycja szreder urodziła

News

Patrycja Szreder urodziła! Gwiazda „Gogglebox” pokazała synka!

Jak się właśnie okazało, gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” po raz pierwszy została mamą. Patrycja Szreder urodziła, a tym samym na świecie pojawił się jej synek.

Patrycja i jej mąż po wielu miesiącach radosnego oczekiwania w końcu zostali rodzicami.

Patrycja Szreder to jedna z gwiazd uwielbianego programy stacji TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”. Mimo iż do programu dołączyła razem z Martą Krupińska dopiero w 11. sezonie, szybko stała się ulubienicą widzów. Popularność, jaką przyniosła jej uczestnictwo w programie, sprawiła, że dziś 30-latka pochwalić się może ogromnym gronem fanów, którzy również śledzą jej profil w mediach społecznościowych (ponad 366 tys. internautów).

To właśnie na swoim Instagramie Szreder kilka miesięcy temu zdradziła, że spodziewa się dziecka. Na początku lutego tego roku Patrycja pokazała na profilu zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Od tego czasu regularnie publikowała w sieci zdjęcia, na których jej obserwatorzy podziwiać mogli, jak zmienia się jej wygląd w stanie błogosławionym. Gwiazda „Gogglebox” przez wiele kobiet uznawana jest za ikonę mody i nic w tym dziwnego. Będąc w ciąży, Szreder wielokrotnie prezentowała się w stylizacjach, które pięknie podkreślały jej urodę oraz ciążowe krągłości i zawsze wzbudzały zainteresowanie internautek.

Patrycja Szreder urodziła

W 2019 roku Patrycja i jej życiowy partner po latach związku wzięli ślub, a jak się okazuje, w ich życiu właśnie nastąpiły kolejne zmiany, a wszystko za sprawą nowo narodzonego dziecka. Patrycja Szreder i na świecie pojawił się jej wyczekiwany synek Aleksander.

Szczęśliwa informacje przekazała sama Patrycja, która opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęciem z maleństwem.

„Jesteśmy już razem ❤️ To nasz najszczęśliwszy dzień w życiu ❤️
Mam na imię Aleksander,
Urodziłem się 10.07.2020,
Godzina 8.16,
Ważę 3,290 kg , 54cm 👶🏻”

Nie pozostaje nam nic innego, jak złożyć serdeczne gratulacje dla dumnych rodziców i całej rodzinie życzyć wszystkiego najlepszego!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry