Patryk Bandura Bandurski: [wiek, Fame MMA 16, partnerka, Instagram]

31 października 2022
Przez: : M.J

Bandura dołączył do freak fightowej organizacji, jaką jest Fame MMA. Młody mężczyzna sprawdzi niebawem swoje siły w oktagonie z Alanem Kwiecińskim. Sprawdźmy zatem, co wiadomo na temat życia prywatnego zawodnika Fame MMA 16. Kim jest Patryk Bandurski i czym zajmuje się na co dzień oraz kto skradł jego serce? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w poniższym artykule!

Patryk Bandura Bandurski: wiek

Patryk Bandurski działa w Internecie pod pseudonimem Bandura. Duża część internautów może kojarzyć go z portalu Youtube. Bandura jest członkiem duetu Bungee, współzałożycielem Crackhause, członkiem ekipy YFL, a także streamerem. Do licznych zajęć dochodzi kolejne. Patryk Bandura dołączy do federacji Fame MMA 16. Jego pierwsza walka zaplanowana jest na 5 listopada, a odbędzie się w Arenie Gliwice.

Bandura
Patryk Bandurski

Patryk Bandura Bandurski: Fame MMA 16

Włodarze organizacji Fame MMA wciąż organizują kolejne gale. Tym razem będzie to już 16 odsłona, a jej data została zaplanowana na 5 listopada i odbędzie się w Arenie Gliwice. Fani freak fightowej organizacji będą świadkami wielu pojedynków. Walkę wieczoru stoczą Mateusz Tromba Trąbka kontra Marcin Dubiel. Bandura natomiast zmierzy się z Alanem Braveheartem Kwiecińskim, który już niejednokrotnie próbował swoich sił w oktagonie.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 16: Karta Walk. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Patryk Bandura Bandurski: partnerka

Partnerką Bandury jest kobieta o imieniu Dagmara , którą znaleźć możecie zarówno na portalu Instagram, jak i na profilu Patryka. Ze zdjęć zamieszczonych na portalu społecznościowych okazuje się, że para jest już zaręczona.

Patryka Bandurskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej