Patryk Baran “Mortalcio”: [wiek, Fame MMA, Genzie, partnerka]

3 marca 2021
Przez: : P.G

Patryk Baran o pseudonimie Mortalcio to youtuber, który dał poznać się szerszej widowni podczas gal Fame MMA. Okazuje się, że weźmie również udział w nowym projekcie Genzie, nad którym piecze trzyma Friz. Co wiemy na jego temat!

Patryk Baran: wiek

Mortalcio urodził się 23 lipca 1999 roku, czyli w wakacje 2021 będzie świętował ukończenie 22 roku życia. Pochodzi z Krakowa. Youtuber mierzy około 180 centymetrów wzrostu. Jako dziecko w 2009 roku zmuszony był do wyjazdu z rodzicami do Anglii, lecz gdy tylko znalazła się możliwość powrotu do kraju skorzystał z niej.

Youtuber związany jest z polską influencerką, youtuberką i tiktokerką Wiktorią Bochnak. Para chętnie dodaje wspólne zdjęcia na prywatnych kontach w social mediach.

Zobacz także: Co wiemy o Bartku z Projektu Genzie?

Patryk Baran mortalcio
Mortalcio

Patryk Baran: FAME MMA

Patryk Baran na wszystkich portalach w sieci widnieje jako Mortalcio. Takiego pseudonimu używa również w oktagonie. Zadebiutował 21 listopada 2020 roku podczas odsłony 8. gali FAME MMA. Youtuber zmierzył się wtedy z Mariuszem “Hejterem” Słońskim i wygrał przez poddanie się przeciwnika. 6 marca 2021 roku zawalczył ponownie na 9. odsłonie gali FAME MMA, gdzie Patryk zastąpił Aleksandra Muzheiko – Sashę, który miał walczyć z Krystianem Wilczakiem – Krychą.

View this post on Instagram

A post shared by Patryk Baran (@mortalcioyt)

Patryk Baran: Genzie

Mortalcio dołączył do Projektu Genzie, gdzie razem z wygranymi programu Twoje 5 minut oraz swoją dziewczyną Wiktorią zamieszkali pod jednym dachem. Co więcej, razem regularnie będą tworzyć materiały na Youtube, które widzowie będą mieli okazję oglądać na ich kanale na Youtube.

Patryk Baran: Instagram

Mortalcio możecie znaleźć na Instagramie pod nazwą @mortalcioyt. Jego konto obserwuje 142 tysiące użytkowników. Chętnie dzieli się tam momentami swojego życia jak i pokazuje, jak przygotowuje się do kolejnej walki.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej