Patryk Cebulski: [wiek, kariera, dziewczyna, Instagram]

23 czerwca 2021
Przez: : KS

Patryk Cebulski to bez wątpienia jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Artysta szybko przypadł do gustu telewidzom, co skutkowało coraz częstszym pojawianiem się na szklanym ekranie. Jeśli jesteście ciekawi, kiedy rozpoczęła się jego przygoda z branżą filmową, w jakich produkcjach mieliśmy okazję go zobaczyć oraz co wiadomo o jego życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Patryk Cebulski: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że młody aktor w tym roku skończy 24 lata. Oprócz tego, wiadomo również, że na co dzień mieszka wraz z najbliższą rodziną w Niepołomicach, choć na świat przyszedł w Krakowie. Ze względu na obowiązki zawodowe często można spotkać go w Warszawie. Co ciekawe, karierę aktorską przewidział u niego ojciec, bowiem w dzieciństwie potrafił bez zająknięcia kłamać. Umiejętności aktorskie zdobywał na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie.

Zobacz także: Co wiemy o kabarecie Czesuaf?

Patryk Cebulski: kariera

Patryk po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawił się w 2015 roku. Wtedy też widzowie mieli okazję poznać go w serialu Wesołowska i mediatorzy. Oprócz tego, na swoim koncie ma kilka epizodycznych ról w produkcjach takich jak Ojciec Mateusz, Na sygnale oraz Lekarze na start. Jednakże, największą popularność zdobył wcielając się w rolę Eryka w Barwach szczęścia oraz Jędrka w Na Wspólnej. Niedawno, zagrał również w nowym serialu Polsatu Kowalscy kontra Kowalscy, co także cieszyło się pozytywnym odbiorem telewidzów.

Galę Polsat Super Hit Festiwal zza kulis pokażą widzom Patryk Cebulski oraz Wiktoria Gąsiewska.

Patryk Cebulski: dziewczyna

Niewątpliwie, wielu internautów zastanawia się, czy serce młodego aktora jest już zajęte. Otóż, okazuje się że w sieci na próżno szukać informacji na ten temat. Mimo to, w jego social mediach widnieją zdjęcia w towarzystwie Wiktorii, które pojawiają się tam już od kilku lat, co mogłoby sugerować, że jego związek trwa już naprawdę długo.

Patryk Cebulski: Instagram

Młody aktor prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @patrykcebulski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam już ponad 57 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej