Połącz się z nami

Patryk ,,Kanapowcy’’: [wiek, waga, praca, Instagram]

Opisy gwiazd

Patryk ,,Kanapowcy’’: [wiek, waga, praca, Instagram]

Patryk to kolejny ze śmiałków, który zdecydował się podjąć walkę ze zbędnymi kilogramami na oczach widzów programu ,,Kanapowcy’’. Nie da się ukryć, że wydaje się być jednym z najbardziej sympatycznych uczestników drugiej edycji produkcji TTV, która w krótkim czasie podbiła serca telewidzów. Jeśli przed premierą chcecie poznać go lepiej, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Patryk ,,Kanapowcy’’: wiek

Z informacji, które możemy znaleźć na oficjalnej stronie programu, dowiadujemy się, że Patryk jest najmłodszym uczestnikiem drugiej edycji ,,Kanapowców’’. Mianowicie, ma dopiero 25 lat. Tak jak wszyscy śmiałkowie najnowszego sezonu podchodzi z Podhala, a konkretniej Nowego Targu, tak jak Łukasz i Krystian. Mimo młodego wieku, nie brakuje ma chęci i odwagi, by podjąć wyzwanie wiążące się z udziałem w programie.

Patryk ,,Kanapowcy’’: czym się zajmuje?

Najmłodszy Kanapowiec na co dzień pracuje jako dyspozytor ciężarówek. Jego wielką pasją jest właśnie motoryzacja. W wolnym czasie zajmuje się tuningowaniem samochodów, a kiedy już je ulepszy, chętnie sprawdza jak radzą sobie w trakcie driftów. Nie da się ukryć, że tryb życia jaki prowadzi nie należy do najbardziej aktywnych. Zdecydowanie, to najwyższa pora, aby zadbać o swoją kondycję fizyczną, a co za tym idzie również zdrowie.

Patryk ,,Kanapowcy’’

,,Kanapowcy’’ to program, którego pierwszy sezon emitowany na antenie TTV cieszył się bardzo pozytywnym odbiorem wśród telewidzów. Uczestnicy, którzy należą do grona osób z nadwagą, decydują się poddać treningom i diecie, ustalonym przez specjalistów. Patryk, jeden z bohaterów drugiej edycji, na chwilę obecną waży 135 kilogramów. Jego najczęstsze posiłki to słodycze, masło orzechowe oraz naleśniki z kalorycznymi dodatkami. Oprócz tego, często sięga po zupki chińskie, które zakąsza parówkami. Jest świadomy, że tryb życia, jaki prowadzi nie zwiastuje nic dobrego. Losy jego i pozostałych śmiałków będziemy mieli okazję śledzi już od 10 października 2020 roku!

Patryk ,,Kanapowcy’’: Instagram

Najnowsze zdjęcia Patryka i innych uczestników ,,Kanapowców’’, możemy śledzić na Instagramie @kanapowcy_ttv_official.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry