Patryk Karaś: [kim jest?, Ryba, wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

3 marca 2021
Przez: : KS

Patryk Karaś w sieci jest znany bardziej pod pseudonimem Ryba. Okazuje się, że w Internecie dała już od dłuższego czasu. Oprócz tego, należy także do grona zawodników Fame MMA. jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego dotychczasowej karierze, a także życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ryba (@ryba_free)

Patryk Karaś: wiek

Wielu internautów zastanawia się, ile lat ma popularny Ryba. W sieci można dotrzeć do informacji, że urodził się on 26 stycznia 1992 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma już 29 lat. Wiadomo także, że na co dzień mieszka w Radomiu. Nie da się ukryć, że na chwilę obecna może pochwalić się naprawdę licznym gronem fanów.

Patryk Karaś: kariera

Okazuje się, że Ryba od wielu lat zajmuje się muzyką. Co ciekawe, jest także organizatorem pierwszej bitwy freestylowej w Internecie. Na swoim koncie ma zwycięstwo w Wielkiej Bitwie Warszawskiej w 2018 roku. Oprócz tego, dwa razy stawał na najniższym podium tych zmagań. Jest jednym z najbardziej znanych freestylerów w Polsce. Karaś nagrał także wraz z Konstruktorem i Jakonnem utwór ,,Brejk Janek’’, a jakiś czas później ,, Anty Terror’’ wspólnie z Meduzą i Bajorsonem.

Patryk Karaś: Fame MMA

Nie da się ukryć, że ostatnie gale Fame MMA cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Ryba należy do grona zawodników, którzy zdecydowali się związać kontraktem z tą federacją. Jego pierwsza walka odbyła się podczas Fame MMA 3, kiedy to jego przeciwnikiem był Filip ,,Filipek’’ Marcinek. Okazało się, że rywal nie miał z nim szans, a sędziowie ogłosili jednogłośnie zwycięstwo Ryby. Już 6 marca 2021 roku, na gali Fame MMA 9 zobaczymy go w pojedynku z Olehiem Riaszeńczewem.

Patryk Karaś: Instagram

Ryba prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwa @ryba_free. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 17 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz