Patryk Vega: [wiek, żona, dzieci, filmy, Instagram]

18 czerwca 2020
Przez: : KS

Patryk Vega to aktualnie jeden z najpopularniejszych reżyserów w Polsce. Jego filmy cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony widzów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jego kariery, a także życia prywatnego, zapraszany do lektury artykułu poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Patryk Vega: wiek

Jego pełne imię i nazwisko Patryk Krzemieniecki. Urodził się w Warszawie 2 stycznia 1977 roku. Co za tym idzie ma 43 lata. Okazuje się, że branżą filmową interesował się już od najmłodszych lat. Z myślą o karierze międzynarodowej postanowił zmienić nazwisko. Jest absolwentem socjologii na specjalizacji medialnej. Co ciekawe, został wpisany do polskiej księgi rekordów Guinnessa, jako najmłodszy twórca grafiki komputerowej.

Patryk Vega: filmy

Produkcje w jego reżyserii zawsze odbijają się szerokim echem w polskiej branży filmowej. Karię zaczął od współrealizacji serialu Prawdziwe psy. Następnie, już samodzielnie wyreżyserował filmy PitBull, Ciacho, Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć. W podobnym czasie powstawały jego seriale: Kryminalni, Twarzą w twarz i Instynkt. Jego najgłośniejsze, a zarazem najpopularniejsze produkcje to Kobiety mafii, Botoks, Polityka oraz Bad Boy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Pga (@patryk_vega_official)

Patryk Vega: Pętla

Pętla to najnowszy film, który wyreżyserował Vega. Cała historia bazuje na tak zwanej aferze podkarpackiej, gdzie główną rolę grały nagrania kompromitujące polityków i biznesmanów. Sam reżyser zapewnia, że będzie to prawdziwy hit. W rolach głównych zobaczymy między innymi Piotra Stramowskiego, Antoniego Królikowskiego, Katarzynę Warnkę oraz Królową życia – Dagmarę Kaźmierską.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Pga (@patryk_vega_official)

Patryk Vega: żona

Żona reżysera rzadko pojawia się w mediach. Najczęściej możemy zobaczyć ją na czerwonym dywanie, podczas premier filmów męża. Wiadomo, że para wzięła ślub cywilny w 2000 roku, a na kościelny zdecydowali się dopiero 17 lat później. Mężczyzna nie ukrywa, że może na nią liczyć w każdej sytuacji. Doczekali się trójki dzieci: córki oraz bliźniaków.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Pa (@patryk_vega_official)

Patryk Vega: Instagram

 Reżyser prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @patryk_vega_official, a tam jego aktywność śledzi na chwilę obecna ponad 193 tysiące użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Pa (@patryk_vega_official)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej