Paula Tumala rozstała się z partnerem! Co wydarzyło się w życiu modelki?

22 lutego 2021
Przez: : J.J

W sieci pojawiły się szokujące doniesienia. Jak się okazuje, piękna modelka, która rok temu przywitała na świecie dwie córeczki zaczyna życie od nowa. Paula Tumala rozstała się z partnerem!

Paula Tumala to modelka, która zyskała rozgłos i sławę dzięki występowi na Eurowizji, gdzie towarzyszyła Donatanowi i Cleo. Długonoga blondynka o mocno kobiecych kształtach wzbudziła żywe zainteresowanie swoją osobą nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Kariera Pauli toczyła się na wysokich obrotach. Niedługo później ku wielkiemu zaskoczeniu poinformowała, że w jej życiu nastąpiły wielkie zmiany. Jak się okazało, była w ciąży i to bliźniaczej. Od tego czasu na profilu modelki pojawiały się liczne zdjęcia z ciążowym brzuszkiem, na których Paula eksponowała swoje krągłości.

Od kiedy na świat przyszły dwie córki Pauli – Nadia i Anastazja rodzina wyglądała na bardzo szczęśliwą. Nic nie wskazywało wówczas, że nad związkiem świeżo upieczonych rodziców zaczęły zbierać się czarne chmury. Modelka chętnie dzieliła się rodzinnymi zdjęciami. Nieco bardziej chroniła prywatności swojego partnera – Karola, jednak od czasu do czasu mogliśmy oglądać mężczyznę na udostępnianych przez nią fotografiach.

https://www.instagram.com/p/CKHFx-7sJtd/?igshid=r8gn8f4rqwhd&fbclid=IwAR1iJCEoMaqFTNst6TUXPQdtODBBsLNbib5wqknMpMWm8iiZbvNx7mE4ZJ4

Paula Tumala rozstała się z partnerem!

Ku wielkiemu zdziwieniu, Paula i jej partner rozstali się. Modelka udostępniła na swoim Instagramie dwuznaczne wpisy, w których zdradziła, że w jej życiu nastąpiły wielkie zmiany:

“Nic nie pozostaje takie samo. Jedyne, czego można być w życiu pewnym, to zmiana (…) Moje drogie w moim życiu nadchodzi rewolucja, ale jestem pewna, że po raz kolejny podołam oczywiście z Waszym wsparciem. Znowu się pomyliłam.”

Jak podaje „Jastrząbpost”, o rozstaniu przeważyło zachowanie mężczyzny. Paula bardzo przeżywa rozstanie i na chwilę obecną nie chce opowiadać o nim publicznie:

„To nie była łatwa decyzja, ale Paula nie chciała dawać kolejnej szansy komuś, kto powtarza swoje błędy. Na razie Paula nie chce komentować tego, co się stało. Sprawa jest dla niej bardzo trudna. Jak będzie gotowa, podzieli się szczegółami na Instagramie”

Życzymy Pauli dużo spokoju i siły w tym trudnym dla niej czasie. Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej