Paula Tumala w modnym body pochwaliła się świetną formą! Wiemy, gdzie i za ile możecie je kupić.

1 maja 2021
Przez: : J.J

Paula Tumala z racji swojej profesji od zawsze była podziwiana za świetną sylwetkę. Kiedy na świat przyszły jej dwie córeczki ciało Pauli nieco się zmieniło, jednak młoda mama rozumiała to i namawiała inne kobiety do samoakceptacji. Paula starała się wrócić do formy sprzed ciąży, a teraz pochwaliła się efektami! WOW – po prostu musicie to zobaczyć!

Paula Tumala – życie rodzinne

Paula Tumala wraz z początkiem roku 2020 przywitała na świecie swoje dwie córeczki – Nadię i Anastazję. Dziewczynki obróciły życie mamy o 180 stopni i sprawiły, że nabrało dodatkowego tempa. Paula świetnie odnalazła się w roli mamy. Od samego początku chętnie porusza tematy związane z macierzyństwem i namawia inne, świeżo upieczone mamy do samoakceptacji.

Figura Pauli

Paula z racji swojej profesji zawsze była posiadaczką niezwykle kobiecego ciała, którego zazdrościła jej niejedna kobieta. Wysoka, szczupła i z kobiecymi krągłościami zachwycała kobiety i mężczyzn. Paula odkąd przywitała na świecie swoje dwie córeczki nie bała się pokazywać nieidealnego jeszcze ciała. Na jej Instagramie często byliśmy świadkami zdjęć, na których namawiała inne kobiety, by akceptowały swoje ciało takie jakie jest, z widocznymi mankamentami.

Zobacz także: Modna stylówka Tumali.

Na jednym z najnowszych zdjęć zaprezentowała zdjęcie w body, w którym podkreśliła swoją świetną formę. Trzeba przyznać, że nadprogramowe kilogramy poszły już w niepamięć, a figura Pauli niedługo po ciąży jest naprawdę godna pozazdroszczenia.

Body – firma i cena

Warto również zwrócić uwagę na body, w którym prezentuje się modelka. Jest ono wykonane, w kolorze blado żółtym. Podkreśla szczupłe nogi Pauli Tumali oraz kobiece walory. Jeśli spodobało się Wam body modelki znajdziecie je w ofercie firmy Lavende moda. Dostępne jest w trzech rozmiarach – S, M, L, zatem kupić je może każda z kobiet, niezależnie od postury. Jego cena to 109 złotych.

Figura Pauli Tumali
Paula Tumala w body z oferty firmy Lavende Moda

Jak podoba się Wam żółte body Pauli i jej znakomita figura?

Zobacz także: Paula Tumala w kurtce znanej marki. WOW!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej