Paulina Biernat: [wiek, Taniec z Gwiazdami, partner]

6 września 2021
Przez: : W.M.

Paulina Biernat to jedna z największych gwiazd programu Taniec z Gwiazdami, w którym od wielu lat uczy podstaw tańca uczestników tanecznego show. Co wiadomo o utalentowanej tancerce?

View this post on Instagram

A post shared by Paulina Biernat (@paula_biernat)

Paulina Biernat – kim jest?

Paulina Biernat ma 35 lat. Tancerka urodziła się 9 czerwca 1986 w Kielcach. Naukę tańca rozpoczęła jako mała dziewczynka w wieku 9 lat. W parze z Jakubem Żeglenem osiągnęła najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S”.

Poza tańcem, który niewątpliwie jest wielką pasją Pauliny, 35-latka stara rozwijać się także na innych płaszczyznach. Biernat jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, na której ukończyła studia na kierunku psychologia. Ponadto prowadziła kilka programów – Para do poprawy emitowany w programie Dzień dobry TVN, autorski program Inspired.by realizowany dla Business & Prestige oraz talk-show Taniec życia dla Onet.pl.

Biernat w Tańcu z gwiazdami

Widzowie programu Taniec z gwiazdami z pewnością znają Paulinę Biernat z ekranów telewizorów. Tancerka ma za sobą udział w kilku sezonach tanecznego show. W 2010 roku Paulina pierwszy raz wystąpiła w programie, który wówczas emitowany był na antenie stacji TVN. Pierwszym partnerem Biernat był aktor Artur Barciś, a w kolejnym roku tancerka partnerowała Michałowi Szpakowi.

Paula powróciła do programu w 2014, który od tego czasu pojawia się na antenie Polsatu. W nowej odsłonie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami jej partnerami byli Jacek Lenartowicz, Tomasz Zimnoch, a także Daniel Kuczaj. W nowej edycji TzG, która rozpoczęła się w poniedziałek 31 sierpnia, Paulina Biernat partneruje Wojciechowi Węcławowiczowi znanemu jako Fit Old Boy.

Życie uczuciowe Pauliny Biernat

W jednej z edycji programu Taniec z gwiazdami partnerem Pauli Biernat był piosenkarz Michał Szpak. Para zajęła ostatecznie piąte miejsce, odpadając w dziesiątym odcinku. Michała i Paulinę na parkiecie TzG połączyła niezwykle silna więź, a wielu widzów spekulowało o romansie pomiędzy tą dwójką. Zarówno Szpak, jak i jego taneczna partnerka, wielokrotnie zaprzeczali tym doniesieniom, twierdząc, że połączyła ich niezwykła przyjaźń.

Zobacz także: Biernat o relacji z Michałem Szpakiem.

Kilka lat temu Paulina Biernat zaręczona była z Kubą Miatkowskim, jednak w kwietniu 2018 roku tancerka potwierdziła rozstanie ze swoim partnerem, do którego doszło w połowie 2017.

Paula Biernat
Paulina Biernat

Od pewnego czasu na profilu Pauliny zobaczyć można zdjęcia z nowym partnerem, czyli oznaczać może to jedno. Serce gwiazdy TzG prawdopodobnie jest już zajęte.

źródło: Wikipedia/Instagram Paulina Biernat

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej