Paulina Chapko: [wiek, zawód, związek, Instagram]

17 maja 2022
Przez: : J.J

Paulina Chapko to jedna z polskich aktorek teatralnych, filmowych i serialowych. Największą popularność przyniosła jej rola Elżbiety Marcinek w serialu Na Wspólnej. Zobaczcie, jaki jest wiek aktorki, kim prywatnie jest Paulina, jak wygląda jej kariera oraz gdzie znajdziecie ją w sieci.

Paulina Chapko: wiek

W jakim wieku jest Paulina Chapko? Urodzona 15 listopada 1985 roku aktorka skończy w 2022 roku 37 lat. Jest polską aktorką teatralną, filmową i serialową. W 2008 roku ukończyła studia i została absolwentką na Wydziale Aktorskim we Wrocławiu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Współpracowała z wieloma znanymi teatrami, w tym: Polskim we Wrocławiu, Dramatycznym im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu oraz Scenie STU.

Paulina ma siostrę bliźniczkę, która również jest aktorką – Karolinę Chapko.

Chapko Paulina i Karolina
Karolina i Paulina Chapko

Paulina Chapko: role

Na swoim koncie ma wiele ról w serialach i filmach emitowanych na szklanym ekranie oraz w kinach. Zagrała w znanych serialach tj.: Ludzie Chudego, Galeria, Ojciec Mateusz, Dziewczyny ze Lwowa, Na Wspólnej, Przyjaciółki, Ultraviolet, Nielegalni czy w Królestwie Kobiet.

Chapko mogliśmy również oglądać w następujących produkcjach filmowych: Oszukane11 minut, Miłość jest wszystkimInterior oraz wielu, wielu innych.

Największą popularność przyniosła jej rola Elżbiety Marcinek w kultowym serialu emitowanym na antenie TVN – Na Wspólnej. Ela od lat jest narzeczoną Igora Nowaka, z którym wychowuje wspólnie jego córkę – Julkę.

Paulina Chapko: partner

Partnerem aktorki jest obcokrajowiec – Joel Valencia. Mężczyzna jest ekwadorskim piłkarzem występującym na pozycji napastnika w hiszpańskim klubie AD Alcorcón. W maju 2022 roku para ogłosiła, że spodziewa się dziecka!

Zobacz także: Gwiazda Na Wspólnej zostanie mamą!

Paulina Chapko: Instagram

Paulinę znajdziecie na portalu Instagram pod nazwą @paulina.chapko_official. Aktorka dzieli się z obserwującymi ją osobami (a jest ich już blisko 30 tysięcy) życiem prywatnym oraz kulisami życia zawodowego.

Źródło: Instagram Pauliny Chapko

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej