Połącz się z nami

Paulina Czarnota-Bojarska wie o piłce wszystko [sport, prezenterka, wiek]

Opisy gwiazd

Paulina Czarnota-Bojarska wie o piłce wszystko [sport, prezenterka, wiek]

Fani sportu oraz Ci, którzy często oglądają canal + sport, z pewnością wiedzą kim jest Paulina Czarnota-Bojarska. Znana prezenterka i dziennikarka sportowa, która o piłce nożnej wie więcej niż niejeden mężczyzna. Poniżej dowiedzie się najważniejszych faktów. \

Paulina Czarnota-Bojarska: wiek

Paulina Czarnota-Bojarska urodziła się w 1977 roku. Ma 42 lata i jest jedną z najbardziej znanych sportowych prezenterek. Mieszka w Warszawie, natomiast na co dzień związana z Canal + Sport.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 

Jaka groźna pani redaktor ? strach się bać ??? @ela_chojnowska @canalplussport @rakowczestochowa @mkscracovia ? @piotrtok

Post udostępniony przez Paula Czarnota-Bojarska (@paula_czarnotabojarska)

Paulina Czarnota-Bojarska: kariera

Swoją karierę rozpoczęła, dzięki praktykom w Canal + Sport. Co ciekawe, pracuje tam do dziś. W związku z tym możecie ją zobaczyć w wielu wywiadach, które przeprowadza ze sportowcami. Powiedzmy sobie szczerze, wie więcej o piłce niż niejeden mężczyzna, a to nie zdarza się często! Dlatego jest tak ceniona w świecie sportu.

Dodatkowo, prowadzi też program „Czempioni w plusie”, w którym rozmawia na przeróżne tematy z największymi gwiazdami sportu. Jednak jej zainteresowania to nie tylko dziennikarstwo. W młodości trenowała pływanie i jak sama często podkreśla, to była jej prawdziwa pasja!

Prezenterka nie jest jedyną w stacji Canal +. Spore doświadczenie zdobyła dzięki Aldonie Marczuk. Dostała od niej sporo przydatnych wskazówek, które wykorzystała i w połączeniu z jej zapałem do pracy i charyzmą, jest aktualnie w najlepszym miejscu.

Podsumowując, wiele osób ceni ją za niesamowite poczucie humoru i luźną atmosferę podczas nagrań. Do tego dochodzi jeszcze solidna wiedza o sporcie, co daje przepis na sukces. Jeżeli jesteście ciekawi jak wypada przed kamerą, musicie koniecznie sprawdzić wywiady w stacji Canal + Sport.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry