Paulina i Jakub Rzeźniczak wybrali wózek, który kochają gwiazdy. Jego cena zwala z nóg!

9 lutego 2024
Przez: : M.J

Paulina i Jakub Rzeźniczak niebawem przywitają się na świecie swoje pierwsze wspólne maleństwo. Młoda mama chętnie publikuje zdjęcia prezentujące kompletowanie wyprawki. Teraz jednak pochwaliła się wózkiem. Jaki model wybrali? Okazuje się, że postawili na znaną markę, która nie należy do najtańszych.

Paulina i Jakub Rzeźniczak

Paulina i Jakub Rzeźniczak w listopadzie 2022 roku zostali małżeństwem. Para postanowiła wziąć ślub w bajkowej scenerii. Piłkarz i jego ukochana zaprosili najbliższych do Miami i pobrali się na jednej z plaż. Następnie wyruszyli na miesiąc miodowy, zwiedzając nie tylko egzotyczne miejsca, ale również decydując się na rejs luksusowym statkiem.

Niedługo później, we wrześniu 2023 roku poinformowali, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Od tej pory małżeństwo chętnie publikuje zdjęcia i nagrania prezentujące przygotowania do przyjścia na świat swojej pierwszej wspólnej pociechy.

Jakub Rzeźniczak z żoną
Paulina i Jakub Rzeźniczak

Zobacz także: Paulina i Jakub Rzeźniczak wybrali wózek, który kochają gwiazdy. Jego cena zwala z nóg!

Wózek dziecka Jakuba i Pauliny Rzeźniczak

Na profilu Pauliny dostrzec możemy wiele postów związanych z przyjściem na świat jej pierwszego dziecka. Wiadomo, że para spodziewa się córeczki. Przyszła mama chętnie publikuje fotki swojego coraz to większego, ciążowego brzuszka oraz wyprawki.

Jednym z elementów wyprawki jest wózek. Jak się okazuje, małżeństwo zdecydowało się na znaną i lubianą wśród gwiazd firmę – Cybex e-Priam 4.0 z opcją 2w1. Elektryczny wózek zawiera zarówno gondolę, jak i spacerówkę.

Uważany jest za jeden z najpopularniejszych na świecie. Wózek można połączyć z aplikacją na smartfonie, a elektryczny silnik ułatwia prowadzenie po trudnych terenach:

“W odróżnieniu do klasycznej wersji Cybex e-Priam wyposażony został w elektryczny silnik, który po uruchomieniu ułatwia prowadzenie wózka. Jazda pod górkę, z górki, żwir, piasek czy kostka brukowa nie są dla tego wózka przeszkodą – e-Priam dostosuje wspomaganie odpowiednio do typu oraz nachylenia terenu.” – czytamy w opisie wózka.

Jakub i Paulina Rzeźniczak
Wózek dziecka Rzeźniczaków

Ten model wózka nie należy do najtańszych. By stać się posiadaczami modelu, który wybrali Paulina i Jakub Rzeźniczak trzeba zdecydować się na niemały wydatek. Cena wózka to około 9 tysięcy złotych. Koszt może minimalnie spaść lub wzrosnąć w zależności od miejsca zakupu.

Źródło: Instagram Pauliny Rzeźniczak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej