Paulina Kosiniak-Kamysz: [kim jest, mąż, Instagram]

10 marca 2020
Przez: : KS

Paulina Kosiniak-Kamysz to kobieta, która coraz częściej zwraca na siebie uwagę internautów. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że jej mąż brał udział w wyborach na Prezydenta RP, ale także dzięki wypowiedziom, których chętnie udzielała. Czym się zajmuje żona Władysława Kosiniaka-Kamysza i co wiadomo na jej temat?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Kosiniak-Kamysz (@paulinakosiniak)

Paulina Kosiniak-Kamysz: kim jest?

Jej rozpoznawalność zaczęła się, kiedy po raz pierwszy wystąpiła publicznie zaproszona przez swojego męża na konferencję wyborczą. Oprócz tego, aktywnie udziela się w promocję jego kampanii. Duże kontrowersje wzbudziła słowami, że jeśli jej partner wygra wybory, będzie pierwszą zabierającą głos pierwszą damą. Słowa te zostały odebrane jako przytyk do Agaty Kornhauser-Dudy.

Paulina Kosiniak-Kamysz: czym się zajmuje?

Kobieta ma 32 lat. W sieci znajdziemy informacje, że pochodzi z Podolan. Co ciekawe, jej ojciec również jest bardzo aktywny politycznie. Od lat jest wójtem gminy Godów. Rodzina jej i kandydata na prezydenta zna się od dłuższego czasu. Żona Kośniaka-Kamysza liceum skończyła w Krakowie, a następnie na studia udała się do Warszawy. Ukończyła je na Uniwersytecie Medycznym. Aktualnie pracuje jako ortodontka w jednej z warszawskich klinik. Podczas jednego z wywiadów przyznała, że nie widzi nic złego w związkach partnerskich oraz brak finansowania in vitro to duży błąd.

Paulina Kosiniak-Kamysz: mąż

Ze swoim mężem zbliżyła się do siebie w dość nietypowych okolicznościach. Mianowicie, pewnego razu umówił się do jej gabinetu, kiedy rozbolał go ząb i potrzebował szybkiej pomocy. Małżeństwem są od 2019 roku. Razem wychowują córkę Zofię. Okazuje się, że jest drugą żoną kandydata na prezydenta.

Paulina Kosiniak-Kamysz: Instagram

Jej profil na Instagramie pod nazwą @paulinakosiniak. Obecnie może pochwalić się ponad 3,5 tysiącami obserwatorów. Ze zdjęć możemy wywnioskować, że lubi aktywnie spędzać czas i podróżować po świecie. Oprócz tego, często zamieszcza fotografie z mężem i ich córką. Niewątpliwie, wyglądają na bardzo szczęśliwą rodzinę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Kosiniak-Kamysz (@paulinakosiniak)

źródło: Instagram Pauliny Kosiniak-Kamysz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz