Paulina Krupińska: [wiek, mąż, dzieci, telewizja, Instagram]

12 września 2019
Przez: : KS

Paulina Krupińska to piękna modelka i prezenterka, która ma naprawdę wielu fanów. Od jakiegoś już czasu jest również prowadzącą śniadaniowy program Dzień Dobry TVN. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat.

Paulina Krupińska: wiek

Modelka urodziła się 22 czerwca 1987 roku. Pochodzi z Piastowa. Jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Z wykształcenia jest pedagogiem. Zwyciężyła konkurs Foto Models Poland, Miss Polonia, a także wystąpiła w wyborach Miss Universe.

Paulina Krupińska: mąż

W 2018 roku wyszła za mąż za muzyka Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Trzeba przyznać, że tworzą naprawdę piękną parę.

Zobacz także: Jak naprawdę nazywa się mąż Pauliny Krupińskiej?

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@pkrupinska)

Paulina Krupińska: dzieci

Razem z wokalistą zespołu Zakopower maja dwójkę dzieci. Jako pierwszą przywitali na świecie córkę. Antonina urodziła się 27 lipca 2015 roku. Natomiast syn – Jędrzej, 15 maja 2017 roku. Pomimo licznych obowiązków zawodowych, rodzice starają się z nimi spędzać jak najwięcej czasu. Niewątpliwie, są wtedy bardzo szczęśliwi, co można zobaczyć na udostępnianych przez modelkę fotografiach. Paulina i Sebastian strzegą również prywatności swoich pociech nie pokazując ich twarzy na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Paulina pokazała przypadkiem twarz syna? Zobaczcie zdjęcie!

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez(@pkrupinska)

Paulina Krupińska: praca w telewizji

W parze z Klaudią Halejcio wystąpiła w programie tanecznym Dance Dance Dance. Oprócz tego prowadziła Wychować i nie zwariować oraz miała własny cykl w Pytaniu na śniadanie. Ponadto, często pojawia się w reklamach telewizyjnych. Między innymi pojawiła się w spocie 5.10.15, Itaki oraz Rossmanna. Od jakiegoś już czasu jest gospodynią porannego pasma Dzień Dobry TVN.

Paulina Krupińska: Instagram

Jej konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @pkrupinska. Modelka jest bardzo aktywna w sieci i na bieżąco dodaje zdjęcia, na których możemy zobaczyć nie tylko ją, ale także jej męża oraz dzieci. Aktualnie obserwuje ją ponad 300 tysięcy użytkowników!

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@pkrupinska)

Źródło: Instagram Pauliny Krupińskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej