Połącz się z nami

Paulina Krupińska ZACHWALA produkty Ewy Chodakowskiej, z którą jest skłócona!

Moda i uroda

Paulina Krupińska ZACHWALA produkty Ewy Chodakowskiej, z którą jest skłócona!

Paulina Krupińska od marca jest ambasadorką sieci sklepów Rossmann. Zastąpiła ona gwiazdy serialu „Przyjaciółki”, z którymi firma już zakończyła współpracę i nie byłby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w ostatnim spocie reklamowym zachwalała produkty Ewy Chodakowskiej, z którą jest w konflikcie! Nie uszło to uwadze internautów! Zobaczcie!

Nie jest chyba żadną tajemnicą, że Paulina Krupińska i Ewa Chodakowska nie pałają do siebie sympatią. Cały konflikt miał swój początek podczas programu „Dance, Dance, Dance”. Krupińska była jedną z uczestniczek, natomiast trenerka wszystkich polek zasiadła na fotelu jurora. Konflikt miał swoje apogeum po tym, jak Paulina pożegnała się z tanecznym show. Zaraz po ogłoszeniu wyników, zarzuciła telewizji polskiej manipulację przy montażu, oraz to, że wypowiedzi Ewy Chodakowskiej zostały wycięte, a dotyczyły one jej osoby! Trenerka w jednym z odcinków stwierdziła, że Krupińskiej wszystko przychodzi łatwo i o nic nie musi się starać!

W sieci rozpętała się istna burza. Obie panie nawzajem obrzucały się oskarżeniami, aż koniec końców zostało potwierdzone, że całym zajściem zajmie się prawnik Chodakowskiej. Sytuacja była na tyle napięta i nikt nie spodziewał się, że po jakimś czasie dojdzie do tak dziwnej sytuacji, jaką możemy obserwować teraz!

Chodakowska nadal prężnie działa na rynku kosmetycznym i nie dawno wypuściła swoją linię kosmetyków, która właśnie trafiła do Rossmanna, a Paulina Krupińska jest nową twarzą drogerii. W czerwcu będziemy mogli skorzystać z promocji 1+1, o czym informuje nas Paulina w nagraniu. Bez dwóch zdań jest to dość komiczna sytuacja, biorąc pod uwagę stosunki między paniami, które nie są zbyt przyjazne.

View this post on Instagram

U mnie dziś troszkę nie po kolei.. Kąpiel w środku dnia.. dzisiaj pierwsze skrzypce grały ALGI ??? Dzień SZALONY ❣️Właśnie zbieram się na gale rozdania nagród, ale zanim wskoczę w szpilkę i kieckę, mam coś dla Ciebie WYJĄTKOWEGO ??? Ten tydzień będzie ociekał ROZDAWANIEM NAGRÓD ??? Jest nas tu trochę … miłośniczek naturalnych kosmetyków ❣️❣️❣️ To idealny moment na wiosenną zabawę z miłymi upominkami ? Razem z @bebiocosmetics czekamy na zdjęcia Waszych ulubionych produktów beBIO do codziennej pielęgnacji! ???Koniecznie oznacz na nich nasze profile @chodakowskaewa oraz @bebiocosmetics – inaczej nie będziemy mogli odnaleźć Waszych zdjęć ? KONIECZNIE DOPISZ #bebiowmaju ?Każda fotka z hasztagiem #bebiowmaju będzie miała szansę na jedną z 10 nagród ???? Przygotowaliśmy dla Ciebie nasze wyjątkowe zestawy prezentowe, leżą i czekają na autorki najpiękniejszych zdjęć, które osobiście wybierzemy! ?? Nie pozostaje mi nic innego, jak trzymać za Ciebie kciuki. Wyniki ogłosimy za tydzień – w środę 5 czerwca ✅ No to co, zaczynamy? Powodzenia! PS. → Na stronie www.bebiocosmetiqs.pl znajdziesz Regulamin konkursu ⚠️ Pamiętaj o konieczności zapoznania się z nim. Biorąc udział w konkursie jednocześnie akceptujesz treść tego Regulaminu i potwierdzasz, że będziesz go przestrzegać ❤️ Powodzenia ❣️❣️❣️

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Jak wiadomo, Krupińska musi wywiązać się ze swoich kontraktów i na pewno nie ma wpływu na to, co reklamuje. Jakiś czas temu pewnie nie przypuszczała, że przyjdzie jej namawiać ludzi do zakupu produktów swojej „rywalki”. Internauci, którzy śledzili ich konflikt w programie są nieco rozbawieni tym faktem

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=DENdVQcgQ_c

„Kiedy nie cierpisz koleżanki, ale zgrywasz dobrą minę do złej gry, bo pieniądze muszą się zgadzać ” – czytamy w komentarzach od internautów.

Nie wiadomo czy jest to specjalne zagranie sieci Rossmann, czy może konflikt umknął ich uwadze. Wszystko wskazuje na to, że Paulina postanowiła zachować się profesjonalnie i wykonała swoje zadanie, jak potrafi najlepiej, odsuwając na bok wszelkie konflikty i niejasności!

Poniżej możecie zobaczyć jak Paulina zachęca klientki do zakupu produktów Ewy Chodakowskiej!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry