Połącz się z nami

Paulina Młynarska pokazała zdjęcie z młodości! Czas się dla niej zatrzymał!

Paulina Młynarska pokazała zdjęcie

Z życia gwiazd

Paulina Młynarska pokazała zdjęcie z młodości! Czas się dla niej zatrzymał!

Paulina Młynarska pokazała zdjęcie z młodości! Wygląda na nim niezwykle niewinnie. Dodatkowo zamieściła obszerny fragment ze swojej książki, mówiący o akceptacji siebie.

Paulina Młynarska urodziła się 15 listopada 1970 roku w Warszawie. Jest polską dziennikarką, prezenterką telewizyjną i radiową, oraz pisarką, aktorką i nauczycielką jogi. Aktualnie mieszka na Bali, gdzie prowadzi warsztaty „Miejsce Mocy”, na których uczy medytacji i jogi. Ponadto jest zaangażowaną społecznie feministką, która aktywnie walczy o prawa kobiet. Brała udział m.in. w Ogólnopolskim Strajku Kobiet.

View this post on Instagram

"Jan Kapela: W swoich felietonach właściwie po równo oskarżasz liberalną stronę i konserwatywną. Lubieżne dziady są tu i tu, i nawet nie wiadomo, które gorsze… Paulina Młynarska: To się nazywa patriarchat. Nagle na strajkach kobiet i manifach zaczęłam widzieć twarze, których w życiu bym się tam nie spodziewała. Pojawianie się tam zrobiło się jakoś politycznie opłacalne. Sprawa kobiet jest traktowana bardzo instrumentalnie, czysto politycznie, i to po obu stronach. Wystarczy popatrzeć na tę bańkę prodemokratyczną – jakie zamieszczają memy o Krystynie Pawłowicz, Beacie Kempie czy Beacie Szydło. Wiesz, ilu facetów ja wywaliłam za to z Facebooka? Jeden chciał mi zrobić przyjemność i wyprodukował mem z moim zdjęciem, na którym ładnie wyglądam, a obok jest Beata Szydło z tymi swoimi nieszczęsnymi odbitymi śladami od podkolanówek. Podpisane: porównajcie, jak wygląda feministka i antyfeministka. Zbanowałam gościa. Dla mnie jest to po prostu nie do przyjęcia, żeby strona, która niby to walczy o prawa kobiet, fundowała kobietom PiS-u seksistowskie jazdy za to, jak wyglądają. Największy problem z seksizmem to jest to, co mamy we własnych głowach. J.K: Nazywasz to „dziadem uwewnętrznionym”. P.M: Dziad uwewnętrzniony jest najgorszy. Mamy tego dziada, tego toksycznego pseudomentora, w sobie. On cały czas nadaje. Jest naszym największym wrogiem." Fragment rozmowy na łamach KrytykaPolityczna.pl z okazji ukazania się mojej najnowszej książki " Zmierzch lubieżnego dziada. Felietony po #metoo" wyd Prószyński i S-ka. On- line możesz zamówić np. tu: https://www.empik.com/zmierzch-lubieznego-dziada-mlynarska-paulina,p1238045081,ksiazka-p #zmierzchlubieżnegodziada

A post shared by Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina) on

Paulina Młynarska pokazała zdjęcie z młodości!

Młynarska uwielbia podróżować – trzykrotnie emigrowała z Polski. Dodatkowo czterokrotnie wychodziła za mąż, a sama o sobie mówi, że przeżyła co najmniej sześć życiorysów. W swoich felietonach jak i książkach nie boi się poruszać nawet najtrudniejszych tematów. Często bywa również kontrowersyjna.

Tym razem na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie ze swojej młodości, na którym wygląda niezwykle uroczo i niewinnie. To jednak nie koniec. Dołączyła do niego obszerny fragment swojej książki pt. „Zmierzch lubieżnego dziada” mówiący o akceptacji siebie i strachu przed krytyką. Napisała:

„W terapii nauczyłam się, że moja potrzeba bycia kochaną, lubianą i akceptowaną oraz towarzyszący jej lęk przed byciem skrytykowaną, niezrozumianą i odrzuconą skrywają brak kochania, lubienia i akceptacji mnie przez siebie samą.
Wiele z nas jest w stanie wytrzymać prawdziwy koszmar, żyć wbrew własnej naturze, a w skrajnych przypadkach nawet nigdy jej nie poznać, po to tylko, by nie zostać źle ocenioną przez otoczenie. To bez sensu, ponieważ nie o zdanie innych tu chodzi. Chodzi o to, byś co rano budził się z myślą, że – tu znów się posłużę cytatem, tym razem z Dezyderaty Maxa Ehrmanna – „jesteś dzieckiem wszechświata, nie mniej niż drzewa i gwiazdy. Masz prawo być tutaj!”. Fragment pochodzi z mojej książki „Zmierzch lubieżnego dziada. Felietony po 
#metoo

Co sądzicie o wizerunku młodej Pauliny Młynarskiej? Też uważacie, że czas dla Pauliny się zatrzymał?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry