Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Hyży w bardzo podobnych sukienkach! Wyglądają olśniewająco!

18 stycznia 2021
Przez: : MC

Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Hyży zachwyciły swoimi stylizacjami podczas finału Miss Polski 2020. Co więcej, prezenterki wystąpiły w bardzo podobnych sukienkach. Musicie to zobaczyć!

Finał Miss Polski 2020 to wciąż nieprzerwanie gorący temat w mediach. Przypomnijmy, że laureatką konkursu piękności została Anna-Maria Jaromin, natomiast pozostałe tytuły zdobyły:

IV-vice Miss Polski 2020 – Sandra Naum
III-vice Miss Polski 2020 – Dominika Wójcik
II-vice Miss Polski 2020 – Wiktoria Ciochanowska
I-vice Miss Polski 2020 – Natalia Balicka

Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Hyży w bardzo podobnych sukienkach!

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najpopularniejszych jak i najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych w naszym kraju. Początkowo prowadziła „Muzyczne listy” w TV4, a następnie była prezenterką takich produkcji jak: „Must Be the Music. Tylko muzyka” czy „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami„. Prowadziła także wiele imprez masowych. Paulina słynie ze swoich inspirujących i olśniewających stylizacji.

Za nami konkurs piękności Miss Polski 2020. Galę finałową poprowadzili: Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży oraz Krzysztof Ibisz. Nie da się ukryć, że ogromną uwagę zwróciły olśniewające stylizacje prowadzących. Paulina jeszcze przed rozpoczęciem gali pochwaliła się zdjęciami z ostatnich przymiarek. Długa, balowa suknia zachwyciła internautów, a to był dopiero początek.

Zobacz także: Stylowy kombinezon Sykut-Jeżyny podczas wyborów Miss Polski 2020. Wyglądała OLŚNIEWAJĄCO!

Na gali wystąpiła również Agnieszka Hyży, która swoją karierę rozpoczęła w 2002 roku. Prezenterka związana jest z muzykiem Grzegorzem Hyżym, którego poślubiła 1 lipca 2015 roku w Rzymie. Nie da się ukryć, że ich związek przyczynił się do zwiększenia popularności Agi.

https://www.instagram.com/p/CJmHM3WDRW5/

Co więcej, Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Hyży podczas ogłoszenia wyników wystąpiły w bardzo podobnych sukienkach, z charakterystycznymi piórami przy dekolcie. Paulina miała na sobie krótką, białą sukienkę, pokrytą w całości cekinami. Agnieszka natomiast pokazała się w równie błyszczącej i beżowej kreacji, jednak postawiła na zakryte ręce. Obie panie prezentowały się olśniewająco, zobaczcie sami!

Jak podobają Wam się kreacje prowadzących? My jesteśmy oczarowani!

źródło: instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej