Paulina Sykut- Jeżyna jest w drugiej ciąży? Prezenterka w końcu wyznała prawdę!

26 czerwca 2022
Przez: : M.S.

Kilka dni temu prezenterka zamieściła post, w którym pokazała zdjęcia ciążowego brzuszka. Momentalnie posypały się gratulacje. Czy gwiazda jest w drugiej ciąży? Paulina Sykut-Jeżyna wyznała prawdę!

Paulina Sykut- Jeżyna

Paulina Sykut- Jeżyna w polskim show- biznesie obecna jest od wielu lat. Swoją karierę rozpoczęła jako pogodynka w stacji Polsat, a z czasem zaczęła także prowadzić programy rozrywkowe i festiwale muzyczne. Przez kilka lat, wraz z Maciejem Rockiem była gospodynią muzycznego talent- show Must be the music. Obecnie u boku Krzysztofa Ibisza prowadzi jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych Taniec z Gwiazdami. Oprócz tego trudno sobie wyobrazić koncerty organizowane przez stację Polsat bez udziału Pauliny.

Gwiazda z powodzeniem prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 356 tysięcy fanów.

Prywatnie, Sykut- Jeżyna jest szczęśliwą żoną i mamą. Ze swoim mężem poznała się jeszcze za czasów młodości i do tej pory tworzą bardzo udany związek. Piotr Jeżyna jest menadżerem swojej żony i często towarzyszy jej podczas wyjazdów służbowych. W wolnych chwilach rodzina bardzo aktywnie spędza czas.

ZOBACZ TAKŻE: Ciążowy brzuszek Pauliny Sykut- Jeżyny

W Dzień Ojca, prezenterka zamieściła na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć męża wraz z córką. Ponadto znalazło się tam zdjęcie ciążowego brzuszka, a pod postem pojawiły się komentarze z gratulacjami. Wielu zaczęło się zastanawiać, czy ich ulubienica jest w drugiej ciąży.

Paulina Sykut-Jeżyna.
Paulina Sykut-Jeżyna jest w ciąży?

Paulina Sykut-Jeżyna wyznała prawdę o drugiej ciąży

Podczas rozmowy z reporterką Jastrzabpost, Paulina Sykut- Jeżyna wyznała w końcu prawdę na temat swojej drugiej ciąży. Prezenterka zdradziła, że zamieszczone zdjęcie zrobione została za czasów ciąży z córeczką Różą:

“To był brzuszek jak Róża była w brzuchu. To nie jest mój brzuszek.”

Mimo, że aktualnie Paulina nie jest w ciąży, przyznała, że bardzo chciałaby mieć większą rodzinę. Dodała także, że myślą z mężem o powiększeniu rodziny:

“Myśleliśmy o powiększeniu rodziny. Fajnie byłoby mieć dużo dzieci. Byłoby wspaniale.”

Póki co, Paulina nie jest w ciąży, jednak byc niebawem rodzina prezenterki się powiekszy. Tego jej życzymy!

Źródło: jastrzabpost, Instagram Pauliny Sykut- Jeżyny

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej