Paulina Sykut-Jeżyna [wiek, wzrost, Idol, Pogoda, mąż]

10 marca 2021
Przez: : M.S.

Paulina to znana wszystkim pogodynka, która od dłuższego już czasu jest również prezenterką w różnych programach rozrywkowych. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat Sykut-Jeżyny koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Paulina Sykut-Jeżyna: wiek wzrost

Z informacji podanych przez prezenterkę, Paulina urodziła się 7 stycznia 1981 roku, zatem w tym roku skończy 42 lata. Na świat przyszła w Puławach, gdzie spędziła swoje dzieciństwo i lata młodości. Według informacji podanych w internecie, dziennikarka nie należy do zbyt wysokich osób, bo jej wzrost to 1,62 m.

40-te urodziny Pauliny Syktu-Jeżyny na Instagramie
40-te urodziny Pauliny Sykut-Jeżyny

Paulina Sykut-Jeżyna: kariera

Prezenterka od początku swojej kariery związana jest ze stacja Polsat, w której rozpoczynała swoja przygodę w telewizji jako pogodynka. Dała poznać się szerszej publiczności gdy wraz z Iwanem Komarenką zwyciężyła w programie “Tylko nas dwoje”. W kolejnych latach była współprowadzącą program muzyczny “Must Be the Music. Tylko muzyka“. Od 2016 w towarzystwie Krzysztofa Ibisza prowadzi “Taniec z gwiazdami”. Ponadto od wielu lat jest gospodynią wielu imprez plenerowych organizowanych przez stację Polsat.

Być może mało kto pamięta, jednak debiut z telewizją Paulina zaliczyła jako uczestniczka Idola. Dziennikarka wzięła udział w muzycznym talent show w 2003 roku, jednak nie udało jej się dotrzeć do finału.

Sykut-Jeżyna jest już laureatką dwóch Telekamer. W 2019 i 2020 roku otrzymała statuetkę w kategorii Prezenter Pogody.

Paulina Sykut-Jeżyna: mąż

Dziennikarka związana jest od wielu lat z przedsiębiorcą Piotrem Jeżyną. Ślub pary odbył się w 2011 roku w Puławach w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Owocem związku Pauliny i Piotra jest córka Róża, która przyszła na świat w 2016 roku.

Paulina Sykut-Jeżyna: Instagram

Prezenterka bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Istagramie, który obserwuje już blisko 339 tysięcy followersów. Paulinę można znaleźć pod nazwą @paulinasykutjezyna.

Zobacz także: Płaski brzuch Pauliny Sykut-Jeżyny jest do pozazdroszczenia!

Gwiazda pokazuje tam często swoje stylizacje i jest inspiracją modową dla wielu swoich obserwatorek.

Zobacz także: Nowa fryzura Pauliny Sykut- Jeżyny

Źródło: Instagram Pauliny Sykut-Jeżyny

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej