Połącz się z nami

Paulina Sykut-Jeżyna z Telekamerą w obłędnej sukni.

Paulina Sykut-Jeżyna z Telekamerą

Moda i uroda

Paulina Sykut-Jeżyna z Telekamerą w obłędnej sukni.

Paulina ostatnimi czasy wielu osobom być może kojarzy się z „Tańcem z Gwiazdami”, jednak to przede wszystkim bardzo lubiana prezenterka pogody. Właśnie w tej kategorii odebrała ona kilka godzin temu prestiżową statuetkę magazynu TeleTydzień. Paulina Sykut-Jeżyna z Telekamerą w pięknej sukni. Zobaczcie zatem, jak prezentowała się na czerwonym dywanie.

Z pewnością trzeba przyznać, że wieczór 3 lutego w show-biznesie upłynął pod znakiem Gali Telekamer 2020. To rzeczywiście jedne z najbardziej prestiżowych nagród przede wszystkim telewizyjnego świata. Była to już 23 edycja plebiscytu, w którym między innymi to właśnie widzowie poprzez SMS-owe głosowanie wybierali swoich ulubieńców. Nagrody przyznano w 10 kategoriach: Aktor, Aktorka, Serial. Serial fabularno- dokumentalny, Program rozrywkowy, Juror, Osobowość Telewizyjna, Prezenter informacji, Prezenter pogody, a także Komentator sportowy.

Paulina Sykut-Jeżyna z Telekamerą

Wśród nagrodzonych znalazła się również Paulina Sykut-Jeżyna, która została laureatką pierwszego miejsca w kategorii Prezenter pogody.

Paulina nie kryła swojego wzruszenia odbierając nagrodę, która była była już jej druga statuetką w tej samej kategorii.

„Mamy to!!!! Mamy, bo to nasza nagroda! Jestem wzruszona i wdzięczna. Dziękuję Wam za wszystkie głosy, wsparcie , za wszystkie dowody sympatii. To dla mnie najważniejsza nagroda! Dziękuję”– napisała na Instagramie Paulina

Nie ma wątpliwości, że dla gwiazdy stacji Polsat był to bardzo ważny wieczór, a dała z pewnością temu wyraz relacjonując wszystko na Instagramie. Od etapu przygotowań do samej ceremonii jej fani mogli być z nią w ważnych chwilach. Oczywiście nie mogło zabraknąć tam również męża Pauliny, który nie ukrywał swojej dumy z pięknej i utalentowanej żony.


źródło: https://www.instagram.com/stories/paulinasykutjezyna/

Prezenterka błyszczała na czerwonym dywanie.

Trzeba przyznać, że prezenterka wyglądała obłędnie w efektownej sukni od Madonna Atelier.

Paulina zdecydowała się tym razem błyszczącą kreację, która odsłaniała ramiona i dekolt. Dzięki gorsetowej konstrukcji góra sukni świetnie podkreślała również talię. Dół zaś ciągnął się do samej ziemi i posiadał efektowne rozcięcie odsłaniające nogę. Uzupełnienie m stylizacji były romantyczne fale na włosach i połyskliwe szpilki w kolorze sukni.

Zobaczcie!

Paulina Sykut-Jeżyna z Telekamerą w obłędnej sukni
źródło: https://www.instagram.com/stories/paulinasykutjezyna/
Paulina Sykut-Jeżyna z Telekamerą w obłędnej sukni

źródło: https://www.instagram.com/stories/paulinasykutjezyna/

Paulina wyglądała zjawiskowo! A wy co sądzicie o jej kreacji?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry