Paulina Titkin: [wiek, kariera, Łzy, Instagram]

17 listopada 2021
Przez: : KS

Paulina Titkin to młoda, zdolna wokalistka, o której zrobiło się głośno, kiedy dołączyła do zespoły Łzy. Jednak okazuje się, że na swoim koncie ma również więcej przygód z branżą muzyczną. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Paulina Titkin: wiek

W sieci można już znaleźć kilka podstawowych informacji o pięknej blondynce, która dołączyła do zespołu Łzy. Mianowicie, Paulina ma 25 lat i pochodzi z Kielc. Jednakże, na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie muzyczną pasję łączy z obowiązkami zawodowymi. Wokalistka pracuj jako nauczycielka, a zajmuje się zwłaszcza edukacją dzieci w wieku przedszkolnym.

Wiadomo także, że 25-latka ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na Wydziale Pedagogiki i Psychologii.

View this post on Instagram

A post shared by Paulina Titkin (@paula_titkin)

Zobacz także: Co wiemy o śpiewaczce Alicji Węgorzewskiej?

Paulina Titkin: kariera

Okazuje się, że Tatkin w rodzinnych Kielcach dała się poznać publiczności już jakiś czas temu. Ze względu na jej podobieństwo głosu do Anny Wyszkoni bywało, że nazywano ją jej kielecką wersją. To właśnie tam rozpoczęła się jej przygoda z muzyka, która trwa po dziś dzień.

Co ciekawe, pierwsze kroki na scenie artystka stawiała jeszcze jako dziecko. Pasja muzyczna towarzyszyła jej od tamtego czasu non stop, a w końcu zaowocowała na tyle, że stało się o niej głośno na większą skalę.

Paulina Titkin Łzy
Zespół Łzy

Paulina Titkin: Łzy

Zespół Łzy podbił serca polskich słuchaczy, a jego pierwszą wokalistką była Anna Wyszkoni, która później zdecydowała się na solową karierę. Następnie, jej miejsce zajęła Sara Chmiel, lecz ostatecznie także rozstała się z grupą muzyczną.

W listopadzie 2021 roku, Paulina za pośrednictwem social mediów poinformowała, że została nową wokalistką zespołu Łzy. Niedawno, premierę miał pierwszy singiel w jej wykonaniu zatytułowany Agnieszka 2.0 Była mroźna zima. Słuchacze szybko zwrócili uwagę na podobieństwo w głosie Titkin i Wyszkoni.

Paulina Titkin: Instagram

Wokalistka zespołu Łzy prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @paula_titkin. Jej aktywność na chwilę obecną śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz