Połącz się z nami

Pavlović pokazała stare zdjęcie! Dla Czarnej Mamby czas się zatrzymał!

Moda i uroda

Pavlović pokazała stare zdjęcie! Dla Czarnej Mamby czas się zatrzymał!

Iwona Pavlović po raz kolejny zaskoczyła swoich obserwatorów w mediach społecznościowych i opublikowała swoje stare zdjęcie podczas jednego z tanecznych turniejów! Czarna Mama zachwyca na nim swoją figurą, a komentarze pod nim nie pozostawiają złudzeń, że czas dla Iwony płynie inaczej! Zobaczcie! Pavlović pokazała stare zdjęcie!

Iwona Pavlović jest chyba jedną z najbardziej znanych tancerek w naszym kraju. Pomimo tego, że już dawno zakończyła swoją przygodę z profesjonalnym tańcem, to wciąż pracuje w tym fachu. Iwona od samego początku programu “Taniec z Gwiazdami” zasiada w jurorskim fotelu, a my nie wyobrażamy sobie tego programu bez jej osoby. Trzeba szczerze powiedzieć, że spośród całego jury, to właśnie ona jest najsurowszym sędzią, jednak jak trzeba, to potrafi również pochwalić.

W swoich mediach społecznościowych jurorka chętnie pokazuje rodzinne fotografie. Nie raz rozpisywaliśmy się na temat jej zdjęć ze “starego albumu”. Jakiś czas temu na swoim Instagramie Iwona pokazała się w długich blond włosach i swoją chwilową metamorfozą wywołała nieco zamieszania wśród fanów. Od razu musimy zaznaczyć, że Pavlović nadal pozostała wierna swojej ciemnej fryzurze, jednak w jej wypadku powiedzenie “ładnemu we wszystkim ładnie” sprawdza się idealnie. Zobaczcie TUTAJ!

Pavlović pokazała stare zdjęcie!

Tym razem tancerka pokusiła się o dodanie zdjęcia sprzed lat, kiedy to podbiła taneczne parkiety. Na poniższym zdjęciu możemy zobaczyć Czarną Mambę w krótkiej czarnej sukience, która odsłoniła jej długie do nieba nogi. Również na uwagę zasługuje krótka fryzurka Iwona. To właśnie z okazji ostatków Pavlović pokusił się o pokazanie takiej „perełki”:

“Kto z Państwa świętował ostatki? 💃🏻🕺🏻Odrobina tanecznych wspomnień ode mnie… 🖤🤩🥳”

Komentarze pod powyższym zdjęciem nie pozostawiają złudzeń. A wiele osób uważa tak samo, jak my, iż jurorka programu “TzG”, jest jak wino- im starsza, tym lepsza. Zaznaczmy, że 2 listopada tego roku skończy ona 58 lat!

“Cudowne nogi 😍❤️”

“Pani jest jak wino 💕”

“Przepiękna jak zawsze. Uroda klasa talent”

Mamy nadzieję, że częściej będziemy widywać takie “perełki” na profilu w mediach społecznościowych Iwony Pavlović!

Jak Wam się podoba zdjęcia ze starego albumu Czarnej Mamby?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry