Połącz się z nami

Paweł Fajdek: [wiek, kariera, Igrzyska Olimpijskie, Instagram]

Opisy gwiazd

Paweł Fajdek: [wiek, kariera, Igrzyska Olimpijskie, Instagram]

Paweł Fajdek to jeden z najlepszych polskich lekkoatletów specjalizujących się w rzucie młotem w historii tego sportu w kraju. Sportowiec cieszy się także dużą sympatią ze strony kibiców. Już niebawem będzie reprezentował Polskę podczas Igrzysk Olimpijskich, które w tym roku organizowane są w Tokio. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego karierze, a także życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Paweł Fajdek: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że sportowiec urodził się 4 czerwca 1989 roku. Co za tym idzie, na chwilę obecną ma 32 lata. Wiadomo także, że pochodzi ze Świebodzic. Mimo, że mężczyzna nie należy do osób, które opowiadają o swoim życiu prywatnym publicznie, wiadomo, że jego żoną jest Sandra, która z resztą zna od czasów nauki w gimnazjum. Owocem ich miłości jest córka Laila, która na świat przyszła w 2015 roku.

Paweł Fajdek: kariera

Okazuje się, że Fajdek ma na swoim koncie tytuł najmłodszego mistrza świata w rzucie młotem w historii tego sportu. Sportowiec, tytuł ten zdobył podczas zawodów w 2013 roku. Jest także bardzo doświadczonym zawodnikiem. Dotychczas, występował już na Mistrzostwach Polski, a także Europy i Świata. Podczas tych zawodów wielokrotnie sięgał po medale. Na chwilę obecną, śmiało można nazywać go jednym z najlepszych zawodników specjalizujących się w rzucie młotem na świecie.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio będą trzecimi w karierze Pawła Fajdka.

Paweł Fajdek: Igrzyska Olimpijskie

Jak się okazuje, sportowiec będzie reprezentował biało-czerwone barwy  podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. To już jego trzeci występ na zawodach, które większość uczestników nazywa najważniejszymi w ich życiu. Mimo, że do tej pory nie wywalczył tam żadnego medalu, wierzymy, że tym razem do kraju wróci ze złotym krążkiem na szyi!

Paweł Fajdek: Instagram

Lekkoatleta specjalizujący się w rzucie młotem prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @fajdek_pawel_official. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 35 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry