Połącz się z nami

Paweł ,,Popek’’ Mikołajuw: [wiek, kariera, piosenki, Fame MMA, Instagram]

Opisy gwiazd

Paweł ,,Popek’’ Mikołajuw: [wiek, kariera, piosenki, Fame MMA, Instagram]

Paweł ,,Popek’’ Mikołajuw to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskie branży muzycznej, ale także show biznesie. Jest także sportowcem, który występuje w mieszanych sztukach walki. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

Paweł ,,Popek’’ Mikołajuw: wiek

Wiele osób zadaje sobie pytanie, ile lat ma popularny Popek. Otóż, w sieci można dotrzeć do informacji, że urodził się on 2 grudnia 1978 roku. W związku z tym, w tym roku skończy 43 lata. Urodził się w Legnicy, ale na przestrzeni lat mieszkał także w innych miastach, a nawet za granicami Polski. Okazuje się, że stało się tak, ponieważ był ścigany listem gończym.

Paweł ,,Popek’’ Mikołajuw: kariera

Popek jest raperem, który na przestrzeni lat podejmował się różnorodnych projektów muzycznych. Miedzy innymi, był założycielem zespołu Firma oraz Gang Albanii. Współpracował z wieloma artystami nie tylko z Polski, ale także zagranicy. Jego znakiem rozpoznawczym jest pokryte tatuażami ciało, złote żeby oraz wytatuowane oczy. Co ciekawe, wziął udział w jednej z edycji programu ,,Taniec z gwiazdami’’.

Paweł ,,Popek’’ Mikołajuw: piosenki

Dotychczas, Mikołajuw wydał kilka albumów solowych oraz przy współpracy z innymi muzykami. Za jego największe hity uchodzą utworu ,,Brudna Darianna’’, ,, Wodospady’’ oraz ,,Polombia’’.

Paweł ,,Popek’’ Mikołajuw: Fame MMA

Popek swoich sił próbuje także w sportach walki. Na swoim koncie ma już udział nawet w galach KSW. Od jakiegoś czasu jest także zawodnikiem Fame MMA. Jego najbliższa walka miała się odbyć 6 marca 2021 roku podczas Fame MMA 9, a jego rywalem miał być raper Kizo. Niestety, mężczyzna uległ poważnej kontuzji, która uniemożliwiła mu wyjście do klatki.

Paweł ,,Popek’’ Mikołajuw: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @popek_oficjalnie. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 767 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry