Paweł Trybson Trybała: [wiek, Warsaw Shore, Fame MMA, Instagram]

29 kwietnia 2020
Przez: : KS

Paweł Trybson Trybała zyskał popularność poprzez udział w kontrowersyjnym programie Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy, który emitowany jest na antenie MTV Polska. Od kiedy pożegnał się z programem, zaczął karierę w mieszanych sztukach walki. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego karierze i życiu prywatny, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Paweł Trybson Trybała: wiek

Trybson urodził się 28 stycznia 1991 roku. Pochodzi z Sosnowca, jednak aktualnie mieszka z najbliższa rodziną w Warszawie. Od momentu premiery Warsaw Shore zdecydowanie zmienił swoje podejście do życia i wydaje się, że skupił się na rodzinie i rozwijaniu swoich pasji.

Trybson: Warsaw Shore

Warsaw Shore to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych ekip w historii polskiej stacji MTV. Trybała brał udział w pierwszym sezonie mocno komentowanego show, jednakże w kolejnych pojawiał się jedynie w roli gościa. Zrezygnował, aby zająć się znacznie cenniejszymi aspektami życia. Wydaje się, że był to strzał w dziesiątkę.

Trybson: Fame MMA

Od pewnego czasu gwiazda Warsaw Shore jest jednym z zawodników, których możemy oglądać na bijących rekordy oglądalności galach Fame MMA. Trzeba przyznać, że na ringu radzi sobie naprawdę dobrze. Bilans walk, które stoczył jest jak najbardziej na jego korzyść. Ponadto, występuje na nich również w roli komentatora.

Trybson: żona

Okazuje się, że w programie oprócz popularności zyskał dużo cenniejszą rzecz. Otóż, poznał swoją przyszłą żonę Elizę Wesołowską. Mimo, że na początku nic nie wskazywało na to, że między nimi narodzi się jakieś uczucie, ostatecznie stworzyli szczęśliwy związek. Co więcej, jego owocem są dwie córeczki: Kornelia i Victoria.

Zobacz także: Trybson i Eliza świętują 7. rocznicę ślubu!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paweł Trybała (@pawel_trybson_trybala)

Trybson: Instagram

Jego profil na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @pawel_trybson_trybala. Na chwilę obecną, liczba osób, które śledzą jego aktywność wynosi ponad 110 tysięcy. Trybała zamieszcza tam między innymi zdjęcia z treningów, ale także często chwali się wspólnymi fotografiami córkami i żoną.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paweł Trybała (@pawel_trybson_trybala)

Źródło: Instagram Pawła Trybsona

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz