Połącz się z nami

Paweł Tyburski wyzwał Adama z „Hotel Paradise” do walki! Szykuje się nowa medialna burza?

Pawel i adam

Z życia gwiazd

Paweł Tyburski wyzwał Adama z „Hotel Paradise” do walki! Szykuje się nowa medialna burza?

Byłemu uczestnikowi „Love Island” nie podoba się postawa, jaką prezentuje Adam w programie „Hotel Paradise”. Poza krytyką w sieci w końcu zdecydował się na konkretne kroki. Paweł Tyburski wyzwał Adama do walki w Fame MMA, a ten się zgodził. Szykuje się medialna wojna?

Adam z „Hotelu Paradise” wyrasta na naczelnego gracza, który sporo potrafi namieszać w programie. Uczestnik, który pojawił się w show już pierwszego dnia, stworzył związek z Olą, która momentalnie wpadła mu w oko. Adam nigdy nie ukrywał i wielokrotnie deklarował przed kamerą, że Ola jest jego ideałem kobiety i gdy tylko ona opuści program, on zrobi to razem z nią. Sandra podczas jednego z rajskich rozdań zdecydowała, że ówczesna partnerka Adama musiała wymeldować się z „Hotelu Paradise”. Mężczyzna, który często prawił o lojalności, którą kieruje się w życiu, postanowił jednak zostać w programie.

Niedługo po odejściu Oli z programu Adamem zaczęły interesować się także inne uczestniczki. Martyna i Adam wkrótce zostali parą i zdecydowali się scementować swój związek podczas namiętnych chwil w sypialni. Kolejnego dnia nad ranem Adam uzmysłowił sobie, że jednak czuje coś do Violi i złamał serce Martynie.

Paweł Tyburski wyzwał Adama z „Hotel Paradise” do oktagonu!

Paweł Tyburski zdobył popularność dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu „Love Island”. Chociaż od zakończenia przygody w show minęło wiele tygodni, zainteresowanie losami Pawła nie mija, a dzięki Instagramowi fani programu doskonale wiedzą, co aktualnie dzieje się w jego życiu.

Jeszcze przed pojawieniem się w show Paweł razem ze swoim bliźniakiem pojawił się na popularnej gali Fame MMA, gdzie zmierzyli się w walce z innymi bliźniakami. Byli zdecydowanie lepsi i ostatecznie wygrali przed czasem. Były uczestnik „Love Island” nie zakończył przygody z oktagonem i wciąż pokazuje swoim obserwatorom, jak razem z bratem Piotrem trenują i przygotowują się do walk Fame MMA. Jak wiemy, Paweł ponownie wystąpi w oktagonie już w maju.

Jak można zauważyć na Instagramie Pawła, mężczyzna wyrywkowo śledzi losy uczestników reality-show „Hotel Paradise”. Niestety Adam i jego konwersyjna postawa nie przypadła do gustu Pawłowi. Były uczestnik „Love Island” głośno wyraża krytyczne zdanie na temat Adama

„Ten gość od początku mnie drażnił. Na pewno nie tylko i mnie.” – mówił na Story Paweł

Następnie Tyburski postanowił zdradzić swoim obserwatorom, że Adam naśmiewa się z jego wyglądu.

Aby wziąć sprawy w swoje ręce, wyzwał uczestnika „Hotelu Paradise” do walki w Fame MMA i jak się okazuje, Adam przyjął wyzwanie!

„Uwaga Adaś zgodził się na walkę, także już się nie wykręci, mam na to dowody. Także tylko czekamy na decyzje włodarzy, kiedy ona się odbędzie”

Myślicie, że szykuje się kolejny medialny konflikt? Panowie wyjaśnia sobie różnicę zdań w oktagonie? Za kogo będziecie trzymać kciuki?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry