Paweł Wilczak: [wiek, filmy, Joanna Brodzik]

12 listopada 2019
Przez: : KS

Paweł Wilczak rozpoczął swoja karierę w polskim świecie show biznesu już wiele lat temu. Wydaje się, że obecnie szykuje się jego wielki powrót. W związku z tym, sprawdźmy, co wiadomo na temat tego aktora!

Paweł Wilczak: wiek

Mężczyzna na świat przyszedł 29 lipca 1965 roku we Wronkach i tam też dorastał. Liceum ogólnokształcące ukończył w Szamotułach, a następnie Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Jest aktorem zarówno teatralnym i filmowym. Przez pewien okres czasu występował także w Teatrze Narodowym w Warszawie.

Paweł Wilczak: filmy

Wilczak może pochwalić się długą listą filmów i seriali, w których zagrał. Niewątpliwie, w pamięci telewidzów zapisał się najbardziej jako Tomek z serialu Kasia i Tomek. Oprócz tego, mogli oglądać go także w filmach Kiler-ów 2-óch, Sfora: Bez litości oraz Wesele. Obecnie, do kin wchodzi Pan T., gdzie aktor został obsadzony w głównej roli. Ku uciesze jego fanów, jest to pierwszy raz po dłużej absencji. Film opowiada o sytuacji Polaków w czasach stalinizmu i zapowiada się naprawdę bardzo interesująco!

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez Joanna Brodzik Official (@joanna_brodzik_official)

Paweł Wilczak i Joanna Brodzik

Aktor od wielu lat związany jest z Joanną Brodzik. Poznali się w 2002 roku i od tamtego czasu uchodzą za jedną z najbardziej lubianych par w polskim show biznesie. Mimo to, że ich miłość trwa już bardzo długi nigdy się z nią nie obnoszą. Ostatnimi czasy w mediach pojawiły się plotki na temat kryzysu w ich związku, jednakże szybko okazały się one nieprawdziwe.

Paweł Wilczak: dzieci

W 2008 roku, para doczekała się bliźniaków! Na świcie pojawili się ich synowie: Jan i Franciszek. W jednym z wywiadów ich rodzice zdradzili, że marzeniem chłopców jest zostać youtuberami. Rodzice nie pokazują się z nimi publicznie i bardzo dbają o ich prywatność.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej