Połącz się z nami

Pawlicka grozi ujawnieniem listy gwiazd, które kupują u niej naturalne futra!

Moda i uroda

Pawlicka grozi ujawnieniem listy gwiazd, które kupują u niej naturalne futra!

Justyna Pawlicka uczestniczka trzeciej edycji modowego programu Top Model w rozmowie z jednym z portali wyjawiła, że posiada listę nazwisk z polskiego show-biznesu, które kupują u niej wyroby z naturalnych futer. Czy ma zamiar ją ujawnić? Zobaczcie! Pawlicka grozi ujawnieniem listy gwiazd, które kupują u niej naturalne futra!

Justyna Pawlicka brała udział w programie Top Model, gdzie koniec końców zajęła szóste miejsce. Nie da się ukryć, że dzięki tego typu programom przed uczestnikami otwiera się wiele drzwi w show-biznesie. Pawlicka po zakończonym show odeszła nieco w cień, jednak nie odcięła się od świata mody. Nigdy również nie ukrywała, że uwielbia wyroby pochodzenia zwierzęcego, co nie raz odbijało się szerokim echem w mediach. Celebrytka zajmuje się sprzedażą i produkcją naturalnych futer i nie ukrywa, że jest to bardzo dochodowy biznes.

Trzeba również zwrócić uwagę, że Pawlicka po zakończonym programie przeszła ogromną metamorfozę i nie przypomina siebie z 2013 roku, kiedy chciała zostać modelką. Teraz w wywiadzie dla portalu Jastrząb post stwierdziła, że wiele gwiazd korzysta z jej usług, lecz się do tego nie przyznaje! Zobaczcie, co powiedziała!

Pawlicka grozi ujawnieniem listy gwiazd, które kupują u niej naturalne futra!

Justyna nie raz musiała zmierzyć się z nieprzychylnymi opiniami na temat tego, co robi. Czy w takim razie nie przejmuje się tym, że wiele osób zarzuca jej, że dorabia się na cierpieniu zwierząt?

„Jest to dosyć kontrowersyjna sprawa, ale powiem tak- ja nie jestem hipokrytką. 90% ludzi nosi futra i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Jedzą mięso, używają w samochodach, Tak naprawdę skóry są wszechobecne. […] Ja jestem osobą, która się tego nie wstydzi, a bardziej przerażają mnie małe chińskie rączki, które gdzieś tam pracują […]”

View this post on Instagram

@fursi.justynapawlicka

A post shared by Justyna Łucja Pawlicka (@juustyneczkaa) on

Celebrytka zagroziła również, że posiada listę nazwisk osób ze świata show-biznesu, które pomimo tego, że pokazują, iż są osobami eko, wege i nie noszą naturalnych futer, to są jej klientkami:

„Mam dużo klientek, wśród nich są gwiazdy, które się do tego nie przyznają. Mają futra, kupują je ode mnie tylko, że tak powiem, są incognito. […] Są to gwiazdy, które krzyczą, że nie jedzą mięsa, że nie noszą futer naturalnych, że wszystko, co robią, jest pochodzenia sztucznego. Mogłoby to wstrząsnąć światem, bo są to bardzo znane nazwiska i mogliby się co niektórzy zdziwić […] Mam przygotowaną taką listę i niebawem ją ujawnię. To są znane nazwiska. […] Na razie do świąt się z tym wstrzymuje”

Jak również dodała:

„Kocham futra, lubię futra, jest to dobry biznes […]”

Jeżeli Pawlicka naprawdę ma zamiar ujawnić listę osób, które noszą naturalne futra, może to być ogromny skandal w polskim show-biznesie. Czy ta lista naprawdę ujrzy światło dzienne? O tym przekonamy się już niebawem, a znane klientki Justyny Pawlickiej na pewno muszą się mieć teraz na baczności!

Co myślicie o wypowiedzi byłej uczestniczki Top Model? Myślicie, że spełni swoje groźby?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry