Połącz się z nami

Pełny biust Eweliny Lisowskiej to zasługa chirurga? Już wszystko wiadomo!

Ewelina Lisowska powiększyła biust

Moda i uroda

Pełny biust Eweliny Lisowskiej to zasługa chirurga? Już wszystko wiadomo!

Piosenkarka pochwaliła się zmysłowym zdjęciem w stroju kąpielowym. Jedna z internautek zadała Ewelinie dość osobiste pytanie. Czy rzeczywiście Ewelina Lisowska powiększyła biust? Gwiazda odpowiedziała dociekliwej fance! Jej odpowiedź nieźle nas zaskoczyła!

Co wiemy o Ewelinie Lisowskiej?

Ewelina Lisowska na polskiej scenie muzycznej zaistniała dzięki udziałowi w talent show TVN „X Factor”. Chociaż początkująca wówczas wokalistka nie wygrała programu, jednak od tego momentu kariera gwiazdy nabrała tempa. Śmiało można stwierdzić, że „X Factor” przyniósł Lisowskiej sporą popularność, która utrzymuje się do dnia dzisiejszego.

Instagram Eweliny Lisowskiej

Wokalistka, jak większość gwiazd, aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Jej osoba przyciągnęła już ponad 258 tysięcy fanów, którzy z zaciekawieniem obserwują profil swojej idolki. Ewelina zamieszcza tam sporo prywatnych zdjęć i relacji.

Zobacz także: Kobiece kształty Eweliny Lisowskiej w bikini!

niejednokrotnie piosenkarka raczył swoich obserwatorów zmysłowymi fotkami. Za każdym razem, gdy Lisowska przebywa na wakacjach, zamieszcza na swoim profilu sporo zdjęć w stroju kąpielowym. We wrześniu przebywając na wypoczynku Chorwacji, fani mogli podziwiać boskie ciało Lisowskiej w stroju kąpielowym.

Piękne ciało Eweliny Lisowkiej w stroju kąpielowym, pokazała na wakacjach
Ewelina Lisowska pokazała ciało w bikini podczas wakacji w Chorwacji

Aktualnie artystka przebywa na kolejnym wypoczynku. Pod koniec lutego, piosenkarka wybrała się nieco dalej, bo aż do Meksyku. Lisowska łapie promienie słoneczne, w często odwiedzanym ostatnio przez polskie gwiazdy, Tulum. Przy okazji gwiazda śmiało dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami z wakacji. Zamieściła fotkę, na której pozuje w bikini. Nie da się ukryć, że uwagę przykuwa pełny biust Eweliny, który już od jakiegoś czasu wzbudza spore zainteresowanie. Wielu zastanawiało się już bowiem, czy artystka zdecydowała się na ingerencję chirurga plastycznego.

Zobacz także: Metamorfoza Eweliny Lisowskiej, ma teraz blond włosy!

Ewelina Lisowska powiększyła biust?

Jedna z internautek zdobyła się na śmiałe pytanie odnośnie właśnie tej części ciała piosenkarki. Bez skrupułów zapytała Lisowskiej, czy powiększyła biust. Piosenkarka odpowiedziała dociekliwej internautce, a jej wpis może zaskoczyć!

„Powiększyłaś piersi?” – zapyta la dociekliwa fanka

„nie, jadłam dużo pączków” – odpowiedziała żartobliwie Lisowska.

Nie da się ukryć, że wygląd piosenkarki nieco zmienił się od jej debiutu na scenie. Jaj kształty się zaokrągliły i obecnie Lisowska wygląda bardzo kobieco. Doceniamy poczucie humoru piosenkarki i według nas w tej wersji wygląda obłędnie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry